Бізнес-гороскоп

Вас очікує зміна роботи? Ви мрієте реалізувати новий проект і прагнете до успіху? Сервіс «Бізнес-гороскоп» — корисний інструмент. Прислухайтесь до порад зірок, і швидше досягнете мети.

1 грн

Замовити

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

 

Як скористатись

  • Для того, щоб разово замовити послугу, відправте SMS з номером вашого знака зодіаку відповідно до наведеної таблиці на номер 5203.
  • Для того, щоб замовити місячну підписку на сервіс "Бізнес-гороскоп", слід відправити SMS-повідомлення з номером вашого знака зодіаку відповідно до наведеної таблиці на номер 5213.
  • Наберіть *123#, оберіть розділ Rozvagy, потім Goroskop.

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*123#
 
 

Повні умови
 

Хочете разово замовити послугу? Відправте SMS-повідомлення з номером вашого знака зодіаку відповідно до наведеної таблиці на номер 5203.

Якщо ви бажаєте підписатися на сервіс "Бізнес-гороскоп", слід відправити SMS-повідомлення з номером вашого знака зодіаку, відповідно до наведеної таблиці на номер 5213.

Знак зодіаку

Порядковий номер

Овен

Номер 1

Телець

Номер 2

Близнюки

Номер 3

Рак

Номер 4

Лев

Номер 5

Діва

Номер 6

Ваги

Номер 7

Скорпіон

Номер 8

Стрілець

Номер 9

Козерог

Номер 10

Водолій

Номер 11

Риби

Номер 12

Вартість послуги

Вартість послуги становить 11,00 грн з ПДВ та ПФ на 30 днів, яка стягується автоматично з Вашого рахунку.

Якщо на момент замовлення послуги, залишку на основному чи бонусному рахунку недостатньо для активації, достатньо поповнити рахунок та здійснити замовлення повторно.

Якщо на Вашому рахунку буде менше 11,00 грн з ПДВ та ПФ для оплати послуги на наступний період, Вам буде наданий доступ до послуги на 7 днів за 3,00грн з ПДВ та ПФ або на 1 день за 1,00 грн з ПДВ та ПФ, які будуть сплачені з рахунку  Вашого номера.

Якщо на Вашому рахунку буде недостатньо коштів для оплати доступа до послуги на 30 днів, на 7 днів або на 1 день, то надання послуги буде призупинено до момента наявності необхідної суми на рахунку.

Якщо на рахунку не з’явиться достатньо коштів протягом 30 днів, надання послуги буде автоматично припинено.

Вартість разового замовлення — 1,00 грн. (Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ та ПФ) за одне SMS-повідомлення.

Послуга надається ТОВ "Юніфан".


Запитання та відповіді
 

Як подовжити/призупинити підписку?

Підписку буде подовжено автоматично на 30 днів після закінчення строку дії поточної підписки. Інформаційне сповіщення про це буде надіслано за 3 дні до закінчення строку дії поточної підписки. Щоб призупинити підписку, слід відправити безкоштовне SMS з текстом «STOP» на номер 5213.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту