Прес-релізи

Оберіть період

22 червня 2020 року.

lifecell нарахував по 100 хвилин розмов медичним працівникам з нагоди професійного свята

У неділю 21 червня lifecell надіслав вітальні SMS своїм абонентам, що працюють у сфері охорони здоров’я, та нарахував їм по 100 хвилин для дзвінків на всі номери по Україні.  Такий подарунок від оператора до Дня медичного працівника отримали понад 14 000 абонентів lifecell. Крім того, lifecell надає медикам 50% знижку на оплату двох пакетів послуг «Лайфхак». 


22 червня 2020 р.

lifecell надихає прожити літо на 200%

lifecell запустив ТБ-ролик на підтримку акції «200% літа», закликаючи абонентів за будь-яких обставин цінувати кожну хвилину спілкування влітку.

Цієї весни всі ми засиділися вдома та дуже чекали літа. І для абонентів lifecell воно буде сповненим спілкування завдяки акції «200% літа». У новому промовідео абонентам lifecell пропонується отримати вдвічі більше задоволення від літа, спілкування та інтернет-серфінгу. Для цього не треба чекати відпустки, а можна просто дочекатися вихідних. 


12 червня 2020 року.

lifecell вважає неприпустимими численні маніпуляції щодо рішення НКРЗІ про зниження ставки інтерконекту

19 травня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ). На ньому було прийнято рішення про зниження розрахункових такси за термінацію трафіку (ставки інтерконекту) з 12 коп/хв. до 8 коп /хв. з 1 січня 2021 року.
Це рішення є сферою компетенції виключно НКРЗІ. Воно було прийняте шляхом відкритого голосування після спільних обговорень з учасниками ринку,  та потім передане на реєстрацію до Міністерства юстиції України.
lifecell засуджує багаторазові спроби втручання та тиску різноманітних неуповноважених організацій на Міністерство юстиції під впливом учасників ринку, незацікавлених у цьому рішенні. 

11 червня 2020 р.

lifecell запускає послугу онлайн-консультацій лікарів

lifecell запускає послугу онлайн-консультацій лікарів у застосунку «Likar Оnline».

За допомогою послуги абоненти з будь-якого регіону України зможуть отримувати дистанційні консультації київських лікарів-практиків різних напрямів. Застосунокдоступний для Android та IOS.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту