Прес-релізи

Оберіть період

21 лютого 2020 року.

lifecell оголошує результати 2019 року та четвертого кварталу: компанія демонструє зростання доходу та абонентської бази

Оператор lifecell підсумовує фінансові та операційні результати діяльності за четвертий квартал 2019 року та весь рік в цілому. Компанія продовжує демонструвати зростання річного доходу — оператор зафіксував збільшення цього показника на 13,6%. Кількість активних користувачів в мережах 3G і 4.5lifecell перевищила 4,3 мільйони абонентів, а 3-місячна абонентська база зросла до 7,4 млн абонентів.


13 лютого 2020 року.

lifecell запустив мобільний додаток Paycell

lifecell запустив мобільний гаманець Paycell, за допомогою якого можна зручно та безпечно здійснювати платежі з мінімальною комісією.


12 лютого 2020 року.

lifecell пропонує абонентам «Мобільні Валентинки»

Напередодні дня всіх закоханих мобільний оператор lifecell пропонує своїм абонентам скористатися послугою «Мобільна Валентинка» та зробити сюрприз усім, кого любите.

06 лютого 2020 року.

lifecell запускає новий тариф «Platinum Контракт»

Мобільний оператор lifecell запустив новий 30-денний контрактний тариф «Platinum Контракт».

lifecell постійно акцентує увагу абонентів на перевагах Platinum-обслуговування, а також на безпеці та надійності зареєстрованого мобільного номера і контракту. Саме тому, на початку року оператор пропонує новий тариф для контрактного обслуговування абонентів «Platinum Контракт» з додатковими перевагами Platinum-клуба lifecell. Його вартість становить лише 200 грн за 30 днів.


 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту