Прес-релізи

Оберіть період

29 грудня 2017 року.

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ ВЗАЄМОЗ’ЄДНАННЯ МЕРЕЖ LIFECELL ТА ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ»

Компанія lifecell будує свій бізнес відповідно до принципів відкритості, якості та високої відповідальності перед абонентами, тому оператор завжди робить і буде робити все, аби абоненти завжди були на зв’язку.


Наразі повідомляємо, що термін дії договору про взаємоз’єднання lifecell з ПАТ «Укртелеком» 31 грудня 2017 року завершується.


Восени 2017 lifecell ініціював процес підписання нового договору про взаємоз’єднання з ПАТ «Укртелеком» на 2018 рік. Проте, нам не вдалося отримати згоду ПАТ «Укртелеком» на підписання такого договору, переговорний процес наразі триває. Не зважаючи на це, lifecell буде вживати всіх можливих заходів задля продовження безперервного надання послуг зв’язку між абонентами lifecell та ПАТ «Укртелеком».


Розуміючи важливість безперебійного підключення до номерів “0 800”, ми повідомляємо, що компанія lifecell не блокує дзвінки зі своєї мережі на номери "0800" та продовжує надавати послуги взаємоз’єдання для абонентів lifecell та ПАТ "Укртелеком".

20 грудня 2017 року.

«lifecell Журнали» — цілий світ популярних видань у мобільному пристрої

Дата-оператор lifecell розширює лінійку цифрових послуг і запускає сервіс «Журнали». Відтепер популярні глянцеві журнали доступні будь-де й будь-коли, свіжі випуски паперових версій — у вашому телефоні чи планшеті.


18 грудня 2017 року.

lifecell відкрив навчальну телеком-лабораторію в Національному університеті «Львівська політехніка»

Дата-оператор lifecell відкрив сучасну телеком-лабораторію в Національному університеті «Львівська політехніка». Це друга навчальна лабораторія в рамках проекту «lifecell університети», яка надасть студентам можливість на практиці ознайомитися з роботою телеком-оператора та підготуватись до роботи в одній із найперспективніших галузей.


01 грудня 2017 року.

lifecell запускає послугу «Віртуальна АТС» для корпоративних клієнтів

Оператор мобільного зв'язку lifecell запускає новий продукт для корпоративних клієнтів — «Віртуальна АТС», який дасть можливість підприємству будь-якого розміру створити свою ідеальну систему телефонії. Зараз протестувати функціональність «Віртуальної АТС» від lifecell протягом одного місяця у власному офісі можна всього за 1 грн.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту