Доставка та оплата

Способи доставки


lifecell пропонує декілька способів доставки – обирайте той, що зручніший для вас.


  • Адресна доставка від служби «Нова пошта»

Кур’єри нашої партнерської служби «Нова пошта» доставлять ваше замовлення в будь-яку точку України всього за 2-3 дні  безкоштовно.


  • Відділення служби «Нова пошта»

Знаходьте свій населений пункт у списку, обирайте найбільш зручне для вас відділення служби «Нова пошта» і отримуйте замовлення через 1-3 дні.


  • Самовивіз

Забирайте товар із обраного магазину в зручний для вас час.


Терміни доставки


Якщо ви обираєте доставку кур'єром, очікуйте замовлення через 2-3 дні (залежно від місця вашого перебування). Доставка здійснюється через службу «Нова пошта», що дає вам змогу відслідковувати статус замовлення через наш сайт або офіційний сайт служби «Нова пошта».


Якщо ви обираєте доставку на відділення «Нова пошта», товар прибуде за 1-3 дні (залежно від місця вашого перебування). Замовлення, зроблене до обіду, відправляється в той же день, після обіду – зранку наступного дня.


При відправленні товару на відділення ви зможете забрати його через 1-3 дні в обраному пункті видачі. Для отримання замовлення необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу, та назвати номер накладної. Сповіщення про прибуття товару в пункт видачі та номер накладної будуть повідомлені вам за допомогою SMS.


У разі доставки за адресою ви отримаєте товар через 1-3 дні, протягом робочого дня у будні та за спеціальним графіком у вихідні (більше подробиць на офіційному сайті служби доставки «Нова пошта»). За 30-60 хвилин до прибуття вам зателефонує кур’єр та сповістить про свій приїзд.


Якщо ви обираєте самовивіз, товар можна забрати вже через 30 хвилин після оформлення замовлення або в зручний для вас час (в межах графіку роботи магазину).


Будь-яку інформацію з приводу доставки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину, який зателефонує вам протягом 30 хвилин після оформлення замовлення.


Способи оплати


Якщо ви обираєте доставку кур’єром, оплачуйте замовлення готівкою безпосередньо при отриманні або онлайн, скориставшись сервісами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку.


Якщо ви обираєте самовивіз, розраховуйтесь у касі магазину готівкою або банківською картою.


Якщо ви обираєте доставку на відділення «Нова пошта», сплачуйте готівкою або банківською карткою (спосіб сплати банківською карткою уточнюйте через гарячу лінію служби доставки або безпосередньо у відділенні). Також ви можете скористатися сервісами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку.

та оплатити товар онлайн.


Перед здійсненням оплати обов’язково перевірте стан товару на відсутність пошкоджень та відповідність з видатковою накладною.

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту