Питання в категорії

 
Яке обладнання необхідне для того, щоб користуватися послугою?

Яке обладнання необхідне для того, щоб користуватися послугою?

Скористатися послугою «Передача даних і факсів» ти можеш за наявності такого обладнання (або/або):

  • Телефон, що підтримує прийом та передачу даних, і стаціонарний/портативний комп’ютер з установленим на ньому спеціальним програмним забезпеченням для передачі даних і факсів. Підключити твій телефон до комп’ютера можна за допомогою з’єднувального кабеля, інфрачервоного порта або Bluetooth.
  • Портативний комп’ютер з установленим на ньому спеціальним програмним забезпеченням для передачі даних і факсів та модемна PCMCIA-картка. PCMCIA-картка підключається до ноутбука через відповідний роз'єм.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як скористатися послугою?

Як скористатися послугою?

Щоб надіслати факсимільне повідомлення, дані або файл:

Переконайся, що на твоєму комп’ютері встановлено спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна здійснювати відправлення факсимільних повідомлень і передачу даних.

Підключи свій телефон до комп’ютера або ноутбука за допомогою з’єднувального кабеля, інфрачервоного порта або Bluetooth. Підключення телефону до ноутбука не потрібне, якщо ти використовуєш модемну PCMCIA-картку.

Запусти програмне забезпечення для передачі даних і факсів.

Вкажи файл, який ти хочеш відправити, і номер телефону абонента, якому він адресований.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Вартість послуги

Вартість послуги

Вартість однієї хвилини передачі даних і факсів на номери мережі lifecell і мережі фіксованого зв’язку в межах України становить 0,50 грн.

Вартість однієї хвилини передачі даних і факсів на номери інших операторів мобільного зв’язку України становить 0,75 грн.

Ціни вказано з ПДВ і без урахування збору до ПФ.

Вартість однієї хвилини передачі даних і факсів у міжнародному напрямку дорівнює вартості стандартного міжнародного дзвінка, в залежності від напрямку.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту