Питання в категорії

 
Як відправити запит «Передзвони мені»?

Як відправити запит «Передзвони мені»?

Послуга «Передзвони мені» стане у нагоді, коли необхідно термінового здійснити дзвінок, а на рахунку недостатньо коштів і немає можливості його поповнити. З цією послугою Ви можете сповістити іншого абонента, щоб він Вам передзвонив. Це можливо зробити одним з наступних способів:

  • набрати *123*3*380ХХХХХХХХХ# та кнопка виклику,  де 380ХХХХХХХХХ — номер абонента, якому Ви бажаєте надіслати повідомлення з проханням передзвонити.
  • надіслати SMS з текстом 3[пробіл]380ХХХХХХХХХ на номер 123.
  • зателефонувати *123#, обрати категорію «Na zviazku», далі «Peredzvony meni» та вказати номер абонента, якому Ви бажаєте надіслати прохання передзвонити Вам у форматі 380ХХХХХХХХХ.
Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як перевірити залишок кредитних коштів?

Як перевірити залишок кредитних коштів?

Дізнатись доступну суму додаткових коштів наберіть *111#. Для перевірки використаної суми та суми до сплати після поповнення - *111*111#

 
Чому я не можу скористатися послугою «Додаткові гроші»?

Чому я не можу скористатися послугою «Додаткові гроші»?

Надання послуги «Додаткові гроші» можливе за наступних обов‘язкових умов. Будь-ласка, переконайтесь чи відповідає їм ваш номер:

  • номер обслуговується в мережі lifecell більше 90 днів
  • було поповнення рахунку на 80 грн та більше за останні 60 днів
 
Як замовити додаткові кошти за послугою «Додаткові гроші»?

Як замовити додаткові кошти за послугою «Додаткові гроші»?

Якщо у Вас закінчились гроші на рахунку, а швидко поповнитись не має можливості, Ви можете отримати додатково від 20 до 350 грн за послугою «Додаткові гроші». Ці кошти можна використовувати на будь-які послуги lifecell. Для замовлення послуги телефонуйте *117*1#. З послугою «Додаткові гроші» Ви зможете отримувати додатково від 20 до 350 грн автоматично кожного разу, коли на рахунку недостатньо коштів, повернувши їх після наступного поповнення у тому разі, якщо ви скористалися цими коштами.

Плата за замовлення послуги становить від 5,00 грн (з ПДВ та ПФ) та утримується разом із використаними коштами відразу після наступного поповнення.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту