Тарифний план "Єдиний"

Переваги

Вартість заміни тарифного плану складає 50 грн

 

Не знайшли те, що шукали?

Подивіться відповіді на типові запитання нижче:

Як часто можна замінювати тарифний план?

Тарифний план можна замінювати один раз протягом доби.

 
 
Повні умови

Умови користування перевагами тарифу:


Дзвінки на номери мережі lifecell, грн/хв

1,06

Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку, грн/хв

1,06

Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України, грн/хв

1,06

Інтернет

100 МБ / 12 грн1

SMS по Україні

100 SMS за 3 грн в день користування2

MMS по Україні

5 MMS за 3 грн в день користування3


1Доступ в Інтернет тарифікується і надається як 100 МБ за 12 грн, або 50 МБ за 6 грн, якщо на рахунку менше 12 грн. Надані 100 або 50 МБ можна використовувати протягом поточної доби. Необмежена кількість додаткових пакетів доступна щодня. У разі відсутності на рахунку 12 або 6 грн, тариф на Інтернет - 0,25 грн/МБ.

2Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

3Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною починаючи з першої секунди надання телекомунікаційної послуги. Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напряму дзвінка.

При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Інші умови тарифного плану

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Умови тарифного плану наведено станом на 13.05.2020 р.

Тарифний план із зазначеними умовами діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Додаткові умови

При обслуговуванні за даним тарифним планом абонент зобов’язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(а) модернізацію, модифікацію та/або перепрограмування SIM-картки;

(б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карток) будь-якого іншого обладнання/застосування технології (GSM-шлюз/-мост/-маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований та/або перепрограмований телефон тощо).

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту