Тарифний план "Все включено"

Переваги

Безлімітні дзвінки на всі номери lifecell

3G+ Інтернет

Дзвінки на номери інших операторів України

SMS та MMS по Україні.

 

Увага! 4 грудня 2019 року пакети послуг S та M закриваються. З 04.12.2019 ви будете переведені на інший тарифний план. Деталі отримаєте в SMS.

До 31 січня 2020 року ви можете самостійно обрати та безкоштовно перейти на один з актуальних тарифів, доступних для підключення, або створіть свій персональний тариф «ХендМейд».S


M


L


Вартість1, грн/30 календарних днів включаючи день нарахування

45

75

110

Розрахункова вартість, грн/день*

1,50

2,50

3,67

Дзвінки на lifecell, хвилин/місяць Безліміт Безліміт Безліміт
3G+ Інтернет, МБ/місяць 300 МБ 1,5 ГБ 2,5 ГБ
Дзвінки на номери інших операторів, хвилин/місяць 35 150 400
SMS та MMS по Україні, в місяць 50 500 1000

* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Тільки в цьому тарифному плані
Послуга "SMS світ"

27 грн / 30 днів

Дешеві SMS за кордон! 


Детальніше

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Повні умови

Тарифи понад Пакет послуг (або якщо недостатньо коштів для оплати Пакета послуг)

Вартість, грн

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell, грн/хв

0,49

Дзвінки на номери інших операторів України, грн/хв

3 грн за кожні 5 хвилин2

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів

0,70

MMS на номери українських мобільних операторів

1,30

Послуги передачі даних

Доступ до 3G+ Інтернету

10 грн за 100 МБ 

або 5 грн за 50 МБ3

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


Послуга Інтернет (у тому числі пакетні МБ) в Вашому тарифному плані надаються за технологією 3G за умови наявності 3G покриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За умови відсутності виконання хоча б однієї з умов послуги Інтернет надаватимуться за технологією EDGE (2G мережа). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується і не переноситься на наступний строк.

1У випадку відсутності 45 грн. на основному рахунку, надається щоденний Пакет послуг за плату 3 грн/день Такий щоденний Пакет послуг включає безлімітні дзвінки у мережі lifecell.

У випадку відсутності 75 грн., надається щоденний Пакет послуг за плату 4,50 грн/день. Такий щоденний Пакет послуг включає безлімітні дзвінки у мережі lifecell, 75 МБ Інтернет, 50 SMS та 50 MMS по Україні.

У випадку відсутності 110 грн., надається щоденний Пакет послуг за плату 6,50 грн/день. Такий щоденний Пакет послуг включає безлімітні дзвінки у мережі lifecell, 75 МБ Інтернет, 50 SMS та 50 MMS по Україні та 15 хв. на номери інших операторів України.

В інших випадках тарифи для дзвінків по Україні – згідно з тарифами понад Пакет послуг.

2Нараховані 5 хвилин надаються до кінця дня. У випадку використання 5 хвилин раніше, будуть надані наступні 5 хвилин за 3 грн. У випадку, якщо на рахунку менше 3 грн, вартість дзвінків на інші мережі – 0,60 грн/хв.

3Доступ до Інтернету тарифікується та надається як 100 МБ за 10 грн, або 50 МБ за 5 грн, якщо на рахунку менше 10 грн. Надані 100 або 50 МБ можна використати протягом поточної доби. Щодня доступна необмежена кількість додаткових пакетів. У випадку відсутності 10 або 5 грн на рахунку, тариф на Інтернет 0,25 грн/МБ.


Якщо абонент надсилає SMS або MMS понад Пакета послуг, але у абонента недостатньо коштів для повної сплати за SMS або MMS, та за умови, що на основному рахунку є коштів не менш ніж 40% від ціни SMS або MMS, відправлення такого повідомлення буде здійснено за залишок коштів на основному рахунку та/або бонусів на бонусному рахунку.

У випадку міграції на інший тарифний план з доступом до мережі 3G+ оплачений Пакет послуг переноситься.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.03.2017 р.

Дата введення тарифного плану в дію – 08.09.2014


Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту