Тарифний план "Все включено Ultra"

Переваги

Безліміт на lifecell

Дзвінки на інші номери

SMS/MMS

49 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Звертаємо вашу увагу, що 4 листопада 2020 року тариф «Все включено Ultra 79» закривається. Обслуговування продовжитьсязановим актуальним тарифом «Смарт Лайф». Вартість на 4 тижні ─ 120 грн або 100 грн, якщо ваш номер зареєстрований/персоніфікований.

З 4 листопада ви отримаєте SMS про початок обслуговування за новим тарифом. До переведення на тариф «Смарт Лайф» обслуговування триватиме на умовах тарифу «Все включено Ultra 79».

З 20 жовтня до 15 грудня 2020 року включно можна безкоштовно змінити тариф на будь-який інший або створити персональний тарифний план «ХендМейд» із власною ціною.

Оплачені за попереднім тарифом послуги зберігаються згідно з періодом їхньої дії.


Тарифний план «Все включено Ultra» – спілкуватись просто та вигідно!

Пакети послуг

Вартість1 на 30 календарних днів

79 грн


Розрахункова вартість, грн/день*

2,63


Дзвінки на lifecell

Безліміт

Інтернет

3,5 ГБ

Дзвінки на інші номери по Україні

300 хв

SMS та MMS по Україні

1000


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Тарифи наведено з урахуванням всіх податків та зборів.

Повні умови

З 02.06 доступ до мессенджерів Viber, Skype, WhatsApp протягом одного календарного дня надається без додаткової плати за трафік. При цьому стягується плата за користування такими мессенджерами в розмірі 0,50 грн тільки в той день, коли Ви користується мессенджерами. Більше деталей про послугу «Цифрове спілкування»

1У разі відсутності плати за Пакет послуг в 49 грн за щоденну плату 2,5 грн/день надається щоденний Пакет послуг: безлімітні дзвінки у мережі lifecell, 75 МБ Інтернету, 50 SMS та MMS по Україні. У разі відсутності плати за Пакет послуг в 79 грн надається щоденний Пакет послуг за щоденну плату 5 грн/день: безлімітні дзвінки у мережі lifecell, 100 МБ Інтернету, 50 SMS та MMS по Україні, 10 хв. на номери інших операторів України. В інших випадках тарифікація дзвінків по Україні – згідно з тарифами понад Пакет послуг.

Територія дії тарифного плану.Умови тарифного плану діють по всій території України, окрім м. Києва, Броварського, Бориспільського, Вишгородського, Васильківського, Києво-Святошинського, Обухівського районів Київської області.За територією дії  30-денний та денний пакети послуг  можливо використовувати за умови сплати 0,50 грн (з ПДВ та ПФ)з основного рахунку в день користування.

Інтернет в зоні дії тарифу оплачується за умовами тарифного плану протягом 1 календарного дня, з моменту останнього вихідного дзвінка в зоні дії тарифного плану. Після закінчення 1 календарного дня, якщо вихідних дзвінків не було, Інтернет в зоні дії тарифу буде тарифікуватися як поза зоною дії тарифного плану.

Тарифи понад Пакет послуг (якщо недостатньо коштів для оплати Пакета послуг)

Вартість, грн

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell, грн/хв

1,004

Дзвінки на номери інших операторів України, грн/хв

3 грн за кожні 5 хвилин5

Плата за з’єднання, грн

0

Міжнародні дзвінки

Доступні міжнародні дзвінки у Польщу, Італію, Росію, США та ще понад 80 країн

від 0,806 грн/хв
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 5 хв / 15 грн
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 50 МБ / 15 грн
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 15 SMS / 15 грн
(деталі тут)

4При наявності на рахунку суми, недостатньої для оплати стандартної вартості хвилини, та здійсненні дзвінка знімається залишок коштів та нараховується 1 хв. Така можливість надається 1 раз на день.

5Нараховані 5 хвилин надаються до кінця дня. У випадку використання 5 хвилин раніше, будуть надані наступні 5 хвилин за 3 грн. У випадку, якщо на рахунку менше 3 грн, вартість дзвінків на інші мережі – 1,00 грн/хв. При наявності на рахунку суми меншої за 1 грн та здійсненні дзвінка, знімається залишок коштів та нараховується 1 хв. Така можливість надається 1 раз на день.

6Поза межами дії тарифного плану Доступ до Інтернету понад Пакет послуг тарифікується по 100 МБ за 12 грн, або 50 МБ за 6 грн, якщо на рахунку менше 12 грн. Надані 100 або 50 МБ можна використати протягом поточної доби. В разі відсутності 5 грн. або 6 грн. для сплати за 50 МБ, стандартна вартість Інтернету складатиме 0,25 грн/МБ. Щодня доступно до 15-ти додаткових пакетів Інтернету по 50 МБ, після вичерпання яких швидкість доступу до Інтернету буде знижена до 128 кбіт/сек до кінця доби.

Невикористана частина пакетних послуг не переноситься на наступний строк.

У випадку переходу на інший Пакет послуг тарифного плану «Все включено Ultra», оплачений Пакет послуг зберігається.

Підключення додаткових Послуг, які включають Інтернет в EDGE мережі, в рамках даного тарифного плану недоступно, при міграції на тариф дані Послуги будуть відключені, а нараховані Пакети послуг будуть анульовані.


У випадку переходу на інший тарифний план оплачений Пакет послуг не зберігається.

Дата введення тарифного плану в дію – 17.09.2014.

Умови тарифного плану наведені станом на 15.04.2020.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту