Тарифний план "Все включено 49"

Переваги

• 300 безкоштовних хвилин для дзвінків на інші мережі

• Безлімітні дзвінки на lifecell

• 2 ГБ Інтернету

• 1000 SMS на всі мережі по Україні

49 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Не знайшли те, що шукали?

Подивіться відповіді на типові запитання нижче:

Яка тривалість одного дзвінка за тарифом 0 коп/хв?

Максимальна тривалість одного вихідного дзвінка всередині мережі lifecell з тарифом 0 коп/хв становить 30 хвилин.

 
Як дізнатись залишок пакету послуг на сьогодні?

Для цього необхідно набрати на своєму телефоні короткий номер *121# та кнопку виклику. Там Ви зможете побачити безлімітні дзвінки на life:), залишок до кінця поточного дня SMS та МБ Інтернету. Залишок хвилин на номери мереж інших мобільних операторів відображається до кінця 30-денного строку після останнього поповнення на суму більше 35 грн одним платежем.

 
Як знімається денна плата за пакет послуг та плата за 30 днів в тарифному плані "Все включено 49"?

При наявності в абонента на основному рахунку суми від 49 грн, з рахунку знімається 49 грн (з ПДВ та ПФ) раз на 30 днів для оплати пакету послуг на 30 календарних днів.

Якщо на основному рахунку недостатньо коштів для зняття абонентної плати за пакет послуг на 30 днів, у абонента знімається 2,50 грн (з ПДВ та ПФ) для оплати пакету послуг строком на 1 календарний день. У випадку, якщо в день зняття денної плати абонент поповнить рахунок на суму від 46,50 грн, з рахунку буде списано 46,50 грн, абоненту буде додатково до денного пакету послуг буде нараховано пакет послуг на 30 днів.

Якщо на основному рахунку менше 2,50 грн, абонентна плата не знімається, пакети послуг не надаються, а тарифікація здійснюється за стандартними тарифами даного тарифного плану.

Опис пакетів послуг на 30 днів і на 1 день – у вкладці «Опис».

 
 
Повні умови


Регіональні тарифи 1

Послуги

Пакет послуг на 30 днів

Пакет послуг на день

Абонентна плата

49 грн /30 днів

2,50 грн /день

Дзвінки на інші мережі по Україні

300 хв
безкоштовно

10 хв
безкоштовно

Дзвінки в мережі life:)

0

0

Інтернет2

2 ГБ

50 МБ

SMS на всі мобільні мережі України

1000 SMS

80 SMS

Міжнародні тарифи3

Послуги

Після зняття плати
/ на території тарифа

До зняття плати
/ поза територією тарифа

Дзвінки на міські номери Росії, грн/хв

0,52

4,24

Дзвінки на мобільні номери Росії, грн/хв

Дзвоніть дешевше з послугою «Росія»

3,71

Дзвінки в інші країни, грн/хв3

5,83

Плата за з’єднання, грн

2,11

SMS, MMS закордон, грн

за стандартними тарифами

Стандартні тарифи
(після використання пакета/ за відсутності плати)

Послуги

Вартість послуг

Дзвінки на мобільні мережі по Україні

0,64 грн/хв

Дзвінки на фіксовані мережі по Україні

1,06 грн/хв

Інтернет2

5 грн/50 МБ

SMS на всі мобільні мережі України

за стандартними тарифами

MMS на всі мобільні мережі України

Роумінг4

Послуги

Вартість послуг

Дзвінки в роумінгу, грн/хв

від 5,30

Інтернет в роумінгу, грн/МБ

від 0,63


Тарифи вказані в гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

З 02.06 доступ до мессенджерів Viber, Skype, WhatsApp протягом одного календарного дня надається без додаткової плати за трафік. При цьому стягується плата за користування такими мессенджерами в розмірі 0,50 грн тільки в той день, коли Ви користується мессенджерами. Більше деталей про послугу «Цифрове спілкування»

1Територія дії тарифного плану.

Умови тарифного плану «Все включено 49» діють по всій території України протягом 3 календарних днів з моменту останнього вихідного дзвінка на території дії тарифного плану «Все включено 49».

Після 3 днів, якщо абонент залишається поза межами території дії тарифного плану, застосовуються стандартні тарифи: дзвінки на мобільні мережі по Україні – 0,64 грн/хв, дзвінки на міські мережі по Україні – 1,06 грн/хв, Інтернет – 6 грн/50 МБ, SMS та MMS тарифікуються за стандартною вартістю.

Деталі зняття абонентної плати

При наявності у абонента на основному рахунку суми від 49 грн, з рахунку знімається 49 грн (з ПДВ та ПФ) раз на 30 днів для оплати пакету послуг строком на 30 календарних днів.

Якщо на основному рахунку недостатньо коштів для зняття абонентної плати за пакет послуг на 30 днів, у абонента знімається 2,50 грн (з ПДВ та ПФ) для оплати пакету послуг строком на 1 календарний день. У разі, якщо в день зняття денної плати абонент поповнить рахунок на суму від 46,50 грн, з рахунку буде списано 46,50 грн (з ПДВ та ПФ), після цього абоненту додатково до денного пакету буде нарахований пакет послуг на 30 днів.

Якщо на основному рахунку абонента менше 2,50 грн, абонентна плата не знімається, пакети послуг не надаються, а тарифікація здійснюється за стандартними тарифами даного тарифного плану.

2В разі відсутності 3 грн. або 6 грн. для сплати за 50 МБ, стандартна вартість Інтернету складатиме 0,25 грн./МБ. Щодня доступно до 15-ти додаткових пакетів Інтернету по 50 МБ, після вичерпання яких швидкість доступу до Інтернету буде знижена до 128 кбіт/сек до кінця доби.

Підключення додаткових Послуг, які включають Інтернет в EDGE мережі, в рамках даного тарифного плану недоступно.

3Дзвінкі на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються по 6,36 грн/хв і мають обмеження в 60 хв за календарний місяць. Після використання 60 хв за тарифом 6,36 грн/хв на спеціальні міжнародні напрямки протягом одного календарного місяця, дзвінкі будуть тарифікуватися за стандартними міжнародними тарифами. Дзвінкі на операторів супутникового зв'язку (Thuraya, Emsat, Iridium, Inmarsat) тарифікуються за стандартними міжнародними тарифами.

4 Для дешевих дзвінків у роумінгу надається послуга «Легкий роумінг» на весь час, поки Ви користуєтеся тарифним планом «Все включено 49», плата за користування послугою не стягується. Будь ласка, перед від'їздом перевірте список країн, в яких діє послуга «Легкий роумінг». Послугу не потрібно замовляти додатково.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у 30-ти денний не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок 30-ти денної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Тарифікація переданих та отриманих даних під час користування Інтернетом є побайтною та здійснюється під час використання першого байта кожного 1 мегабайту сесії передачі-приймання даних. У рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-приймання даних та передавати/приймати дані у обсязі 1048575* байт без додаткової тарифікації (*1048575 = 1 мегабайт – 1 байт).

Дата введення тарифного плану в дію – 22.05.2014. 

Тарифний план закритий для підключення.

 

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту