Тарифний план «Вільний +»

Переваги


Платиш, коли користуєшся!

 

Це оптимальний вибір для дешевих дзвінків всередині мережі. Ви платите тільки тоді, коли користуєтесь послугами.

Чудова новина! Відтепер всі абоненти lifecell можуть користуватися додатком BiP без плати за трафік та без обмежень. Детальніше

Не знайшли те, що шукали?

Подивіться відповіді на типові запитання нижче:

Як я можу визначити, що мій телефон підтримує 3G?

Ви можете прочитати про це в інструкції до свого телефону або на сайті виробника.

 
Як можна визначити, що телефон наразі підключено до 3G-мережі?

У більшості моделей смартфонів, коли вони знаходять 3G-мережу, поряд з індикатором рівня сигналу («антенною») з’являється значок 3G чи H (в залежності від виробника та моделі телефону). Це означає, що Ваш телефон зараз підключено до 3G-мережі.

 
Що може впливати на швидкість передачі даних в 3G?

Середня швидкість для користувача може бути нижчою, ніж максимально можлива, і залежати від:

·  характеристик пристрою;

·  завантаженності мережі – кількості абонентів, які одночасно користуютися 3G в одному й тому ж місці;

·  стану, в якому знаходиться користувач інтернету, тобто стоїть він чи їде у транспорті на великій швидкості.

Також, причинами можуть бути:

·  завантаженість ресурсу, до якого виконується доступ;

·  рівень заряду батареї;

·  додаткові програми (програми, встановлені в телефоні, які автоматично підключаються до Інтернету).

 
Яка тривалість одного дзвінка за тарифом 0 коп/хв?

Максимальна тривалість одного вихідного дзвінка всередині мережі lifecell з тарифом 0 коп/хв становить 30 хвилин.

 
Як дзвонити з України на іноземні номери?

Для дзвінків за кордон набирайте:

+ або 00 (код країни) (код міста/мережі) (номер абонента)

Наприклад, щоб подзвонити в Нью-Йорк, наберіть +1 212 ХХХ ХХ ХХ або 00 1 212 ХХХ ХХ ХХ, де:

  • + або 00 – код набору для міжнародного дзвінка,
  • 1 – код США,
  • 212 – код Нью-Йорка,
  • ХХХ ХХ ХХ – телефонний номер у Нью-Йорку.
 
Як перевірити баланс та залишок об'єму послуг?

Для перевірки балансу та залишку об’єму послуг дзвоніть: *111та *121#.

 
 
Повні умови

ТАРИФИ1

Дзвінки на номери lifecell

БЕЗЛІМІТ

за 0,35 грн/день дзвінка2

Дзвінки на номери інших операторів України

0,75 грн/хв

SMS по Україні

50 SMS

за 1 грн/день користування3

Інтернет

50 МБ

за 3 грн/день користування4

Месенджер BIP

безкоштовно

Стандартна вартість дзвінків на lifecell

0,50 грн/хв

Дзвінки в інші країни5

5,30 грн/хв

MMS по Україні

1,30 грн

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Усі Інтернет пропозиції та пакетні МБ за тарифним планом, що не передбачають доступ до 3G+ технології, недоступні для активації та при переході на даний тарифний план деактивуються, отримані МБ анулюються.

Послуга Інтернет (у тому числі пакетні МБ) в Вашому тарифному плані надаються за технологією 3G за умови наявності 3G покриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За умови відсутності виконання хоча б однієї з умов послуги Інтернет надаватимуться за технологією EDGE (2G мережа). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується і не переноситься на наступний строк.

1 Для активації умов тарифного плану необхідно поповнити рахунок від 40 грн одним платежем. В разі відсутності такого поповнення дзвінки на номери lifecell тарифікуватимуться по 0,50 грн/хв,вартість SMS – 0,70 грн, вартість Інтернету – 6 грн/50 МБ (якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати 6 грн, Інтернет буде надаватися за тарифом 0,25 грн/МБ).

2 При здійсненні першого вихідного дзвінка всередині мережі lifecell в день, стягується одноразова плата в розмірі 0,35 грн/день. Всі інші дзвінки всередині мережі lifecell протягом поточного дня – по 0 коп. Ви платите тільки в день дзвінка. Плата може бути сплачена з основного рахунку та/або з використанням бонусів. В разі відсутності 0,35 грн на рахунку дзвінки на номери lifecell тарифікуватимуться за стандартними тарифами.

3 Після використання 50 SMS за 1 грн до кінця дня, кожна наступна SMS тарифікується за стандартними тарифами.

4 Надані 50МБ можна використати протягом поточної доби. Після закінчення 50Мб та за наявності 3 грн на рахунку, наступні 50Мб будуть нараховані з одночасним зняттям плати. Якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати 3 грн, Інтернет буде надаватися за тарифом 0,25 грн/Мб.

5З метою запобігання використанню тарифу з комерційною метою дзвінки на номери операторів супутникового зв’язку (Thuraya, Emsat, Iridium, Inmarsat) тарифікуються згідно зі стандартними міжнародними тарифами. Плата за з’єднання при міжнародних дзвінках – 2,11 грн. Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються згідно зі стандартними міжнародними тарифами після використання 60 хвилин протягом календарного місяця.

Територія дії тарифного плану та інші умови:

  • Територія дії умов тарифного плану (Регіон 3) – Чернівецька, Івано-Франківська, Херсонська, Хмельницька, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Закарпатська, Запорізька області, а також Дніпропетровська область, окрім м. Дніпропетровськ, м. Дніпродзержинськ та Дніпропетровського району, Харківська область, окрім м. Харків, м. Люботин та Харківського району, Львівська область, окрім м. Львів, м. Борислав, м. Дрогобич, м. Моршин, м. Новий Розділ, м. Стрий, м. Трускавець, м. Червоноград, Дрогобицького, Миколаївського, Пустомитівського, Сокальського, Стрийського та Жовківського районів, Одеська область, окрім м. Одеса, м. Іллічівськ, м. Южне, Комінтернівського та Овідіопольського районів, Волинська область окрім м. Володимир-Волинський та Володимир-Волинського району, Донецька і Луганська області, окрім населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

  • Умови тарифного плану «Вільний +» діють по всій території України протягом 7 календарних днів з моменту останнього вихідного дзвінка на території дії умов тарифного плану. Після закінчення 7 календарних днів, якщо абонент залишається за межами території дії умов тарифного плану, плата за безлімітні дзвінки в мережі lifecell у день користування буде становити 1 грн, вартість SMS 0,70 грн, Інтернет – 6 грн/50 МБ (якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати 6 грн, Інтернет буде надаватися за тарифом 0,25 грн/МБ).

  • Враховуючи технічні можливості телекомунікаційної мережі, на вказаній території у деяких випадках можлива тарифікація дзвінків відповідно до умов тарифного плану «Вільний+» на відстані 15 км від адміністративного кордону областей.

При переході з тарифного плану «Вільний+» на будь-який інший тарифний план оплачені хвилини/SMS/МБ не зберігаються; бонуси, що були нараховані за умовами попереднього тарифного плану абонента, анулюються.

Детальні умови тарифікації

Умови тарифного плану наведено станом на 13.01.2016 р.


Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту