Тарифний план «SIM-Мандрівка»

Переваги

Обсяг включених послуг у роумінгу:

  • 1 ГБ
  • 15 хв
  • 15 SMS

300 грн / 7 днів

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Тарифний план «SIM-Мандрівка» готовий до вашої подорожі!

Він вже включає пакети послуг для роумінгу в 11 країнах: Туреччина, Грузія, Іспанія, Кіпр, Латвія, Литва, Росія, Словаччина, Угорщина, Чехія та Швеція.

У тарифному плані «SIM-Мандрівка» є три включених пакети послуг роумінгу тривалістю 7 днів:

  • Пакет Інтернету обсягом 1 ГБ,
  • Пакет дзвінків обсягом 15 хв (в пакет включені будь-які вхідні дзвінки та вихідні дзвінки в Україну і в межах країн перебування, перелік яких наведено вище),
  • Пакет з 15 вихідних SMS-повідомлень на номери операторів України та країн перебування відповідно до переліку вище.

Відлік тривалості цих роумінгових пакетів розпочинається з моменту першого застосування будь-якого з них за кордоном у одній із наведених країн. Протягом 7 днів з цього моменту пакети можуть використовуватись в будь-якій з наведених країн або в декількох з цих країн послідовно в межах загального обсягу відповідного пакету (1 ГБ, або 15 хв, або 15 SMS) та загальної тривалості пакетів (7 днів).

Зазначені вище пакети послуг роумінгу, які включені в тарифний план «SIM-Мандрівка», можуть бути використані лише один раз!

На номері з тарифним планом «SIM-Мандрівка» вже підключена послуга “LTE роумінг”.

300 грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Новим абонентам

 

1. Придбати стартовий пакет з тарифним планом «SIM-Мандрівка» можна тільки в окремих туристичних агенціях разом із замовленням туру за кордон.

2. Активація SIM-картки зі стартового пакету з тарифним планом «SIM-Мандрівка» можлива як на території України (дзвінком на безкоштовний номер 111), так і за кордоном (дзвінком на будь-який повноформатний номер, але не на короткий номер).

3. Протягом року з моменту активації стартового пакета з тарифним планом «SIM-Мандрівка» у вас є один безкоштовний перехід на будь-який інший тарифний план, із доступних для підключення на момент зміни.

 

Існуючим абонентам

Перехід на тарифний план «SIM-Мандрівка» з будь-якого іншого тарифного плану закритий. Для його використання необхідно придбати стартовий пакет з цим тарифним планом в одній з туристичних агенцій.

 

Не знайшли те, що шукали?

Подивіться відповіді на типові запитання нижче:

Чи зберігаються пакети роумінгу на цій SIM-картці після переходу з тарифного плану «SIM-Мандрівка» на інший тариф?

Незалежно від зміни тарифного плану на цьому номері початкові пакети роумінгу, що передбачені стартовим пакетом «SIM-Мандрівка», зберігаються протягом 180 днів з моменту активації SIM-картки, проте після початку використання цих пакетів за кордоном термін їх дії встановлюється на 7 днів з моменту першого використання у роумінгу у одній з відповідних країн.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
Повні умови
Вартість послуг «SIM-Мандрівка» у роумінгу та в Україні
Послуга Пакет послуг роумінгу на 7 днів, включений у тарифний план1 Використання денних пакетів роумінгу понад включені пакети2 Тарифи на послуги в Україні
Туреччина, пакет на день Грузія, Іспанія, Кіпр, Латвія, Литва, Росія, Словаччина, Угорщина, Чехія та Швеція, пакет на день
Інтернет 1 ГБ 50 МБ/15 грн 100 МБ/30 грн 12 грн/100 МБ4
Дзвінки 15 хв3 5 хв/15 грн 10 хв/25 грн 1 грн/хв
дзвінки по Україні
Вихідне SMS 15 SMS 15 SMS/15 грн 15 SMS/20 грн 1 грн / SMS

1Якщо ця SIM-картка активована на території України, то нараховані пакети для роумінгу можуть бути використані протягом 180 днів з моменту активації SIM-карти, а після початку їх використання пакети дійсні протягом наступних 7 днів.

2Денні пакети послуг дійсні до кінця доби за київським часом, повна вартість пакету знімається в момент першої відповідної події – доступу до Інтернету, дзвінка або відправлення SMS.

3Під дзвінками маються на увазі вхідні дзвінки, вихідні дзвінки в Україну або в межах країн перебування.

4Денний пакет Інтернету дійсний до кінця доби за київським часом, у разі відсутності на рахунку 12 гривень за 100 МБ, за 6 гривень буде нараховуватись 50 МБ до кінця доби, а у разі відсутності 6 гривень, буде застосовуватись тариф 0,40 грн/МБ.

Дата введення тарифного плану в дію — 21.06.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 21.06.2017 р.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту