Тарифний план «Пільговий»

Переваги

Перехід (міграція) на тарифний план закрита.


  • Дешеві дзвінки в мережі, на інші мобільні та стаціонарні номери
 

Увага! З 13.10.21 вартість пакету послуг на 30 днів становитиме 80 грн, пакету послуг на 1 день – 7 грн. До 31.10.21 включно ви можете безкоштовно змінити тариф.
Безліміт

Дзвінки на номери інших операторів, хвилин

100

Інтернет, ГБ

1

+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out,
за умови оплаченого пакету послуг на 30 днів

SMS по Україні

50

Вартість, грн/30 днів

80

Розрахункова вартість, грн/день*

2,67* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Повні умови

Якщо не сплачена плата на 30 днів, нараховується денний пакет послуг.


Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.

Щоденний Пакет послуг

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на номери інших операторів, хвилин

3

Вартість, грн/день

7

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн/хв

1,001

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

0,25 грн/МБ2

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

100 SMS за 3 грн
в день користування, далі 1 SMS - 1 грн

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

У випадку переходу на інший тарифний план оплачений 30-денний Пакет послуг зберігається.

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України. Надання телекомунікаційних послуг на тимчасово окупованих територіях та окремих територіях , на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться по за межами впливу та контролю ТОВ «лайфселл»

1За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

2Після використання 1 ГБ, які були надані в рахунок оплати пакету послуг на 30 днів, або у випадку користування денним пакетом послуг - швидкість доступу до Інтернету буде знижена до 256 кбіт/сек з тарифікацією 0,25 грн/МБ. Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 4,5G, 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію — 01.11.2016 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 13.10.2021 р.

У разі відсутності покриття 3G+ доступ надається на швидкості технології EDGE.

Активувавши цю SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Популярні товари

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту