Тарифний план «Platinum Лайф»

Переваги

 • Економія до 15% з послугою «Тарифна підписка»
 • Безлімітний інтернет1
 • Безкоштовна роздача інтернету через пристрої
 • 3000 хв на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell), після використання яких надається безліміт на lifecell
 • Спеціальна ціна для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера2
 • Участь у «lifecell PLATINUM Клуб»
 • Тарифний план доступний також на eSIM

від 225 грн / 4 тижні

Розрахункова вартість – грн/день*

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

«Platinum Лайф»: безлімітний інтернет, 3000 хв на всі номери по Україні
Перейти
«Platinum Лайф» з послугою «Плюс»: безлімітний інтернет, 5000 хв на всі номери по Україні
Перейти

Ви абонент lifecell?

Так Ні

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 Пакет послуг на 4 тижні

«Platinum Лайф»

Platinum Лайф
з послугою «Плюс»
4

Інтернет

Безліміт1

+1 ГБ на максимальній швидкості за кожні 30 хв вихідних дзвінків
з BiP Out, за умови оплаченого пакету послуг на 4 тижні

Мобільна точка доступу (роздача інтернету через пристрої)

Безкоштовно

Дзвінки на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell)

3000 хв

5000 хв

Далі – безліміт на lifecell5

Інтернет у роумінгу в країнах 1 та 2 груп6

500 МБ

1 ГБ

Міжнародні дзвінки в країнах 1 та 2 груп7

50 хв

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)8

Безліміт

Месенджери8

Безліміт

Хмарне сховище lifebox

500 ГБ

Пакет Платинум ТВ+

Включено*

Послуга lifecell music

Включено**

Послуга МультиSIM Інтернет

Включено

SMS на мобільні номери по Україні

50

100

Застосунок Дія

Безліміт***

Вартість

Розрахункова вартість, грн/день

350 грн

12,50 грн/день3

450 грн

Якщо номер lifecell зареєстровано/персоніфіковано2

300 грн

10,71 грн/день3

400 грн

Якщо номер перенесено до lifecell2

225 грн

8,04 грн/день3

325 грн


Корисні коди USSD

Підключення та управління послугою «Тарифна підписка»

*490#

Управління послугою «Плюс»

*165#

Перехід з інших тарифних планів

*595#

Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні

*700#

Управління пакетом послуг на 1 день

*103#

Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

1Безліміт

За умовами тарифного плану надається необмежений обсяг інтернет-трафіку на період дії пакету послуг. Після використання перших 150 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі (300 ГБ при активованій послузі «Плюс») швидкість інтернет-трафіку буде становити до 1 Мбіт/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг на 4 тижні.

2Спеціальні ціни для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера

Ви можете отримати спеціальну ціну на пакет послуг в разі реєстрації/персоніфікації свого номера та сплачувати 300 грн за 4-тижневий пакет послуг або у разі перенесення свого номера до lifecell – сплачувати 225 грн за 4-тижневий пакет послуг.
Номер вважається зареєстрованим, якщо він прив'язаний до ваших паспортних даних.
Номер персоніфіковано, якщо ви переходите з контракту на усний договір і зберігаєте свої персональні дані або надаєте свої дані під час реєстрації номера, але процес реєстрації не завершено.
Спеціальна ціна починає діяти після підтвердження реєстрації / персоніфікації та поповнення рахунку на достатню суму для оплати пакету послуг на 4 тижні. У разі наявності на рахунку достатньої суми для оплати пакету послуг на 4 тижні (без здійснення додаткового поповнення рахунку), спеціальна ціна буде застосовуватися на наступний день після підтвердження реєстрації / персоніфікації номера або після повторного замовлення пакету послуг на 4 тижні (*700#).
Дізнайтеся більше про реєстрацію та персоніфікацію на сайті lifecell.ua/uk/bank-id/.
Дізнатися більше про послугу перенесення номера та залишити заявку можна на сайті mnp.com.ua.

3Розрахункова вартість пакету послуг за день

Розрахункова вартість пакету послуг за день – це орієнтовна вартість, розрахована шляхом ділення вартості такого пакету послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість пакету послуг за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакету послуг здійснюється лише у повному обсязі.

4Послуга «Плюс»

Додатково отримайте до свого основного пакету послуг плюс 150 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі, 2000 хв на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell), 524 МБ у роумінгу в країнах 1 та 2 груп та 50 SMS по Україні за додаткові 100 грн. Для підключення послуги наберіть *165#. З моменту підключення плата за послугу стягується при кожній оплаті пакету послуг на 4 тижні. Кожен наступнй пакет послуг буде нараховуватись з послугою «Плюс».

Замовлення повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного

Якщо ви використали об’єм пакету послуг у межах свого тарифного плану, можна замовити повторний пакет послуг, не чекаючи на закінчення періоду дії поточного пакету. Замовити повторний пакет послуг можна не частіше, ніж 1 раз на день. Для замовлення наберіть *700#. Період дії достроково замовленого пакету послуг не додається до періоду дії поточного пакету, а обчислюється з дати замовлення.

5Безліміт на lifecell

Безліміт у мережі lifecell надається після використання хвилин на всі мобільні номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 4 тижні.

6Послуги для роумінгу

Перелік країн для роумінгу, що входять до 1 та 2 груп:
Група 1: Австрія, Американські Віргінські Острови, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Киргизія, Кіпр, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Шрі Ланка
Група 2: Австралія, Азербайджан, Албанія, Аргентина, Бангладеш, Бельгія, Білорусь, Бразилія, В'єтнам, Гернсі, Гонконг, Джерсі, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірак, Ісландія, Йорданія, Камбоджа, Канада, Катар, Китай, Кувейт, Ліхтенштейн, Люксембург, Макао, Македонія, Малайзія, Мексика, Молдова, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Південна Африка, Південна Корея, Пуерто Ріко, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Судан, Таїланд, Уганда, Уругвай, Філіппіни, Чилі, Швейцарія, Японія Актуальний перелік країн можна переглянути за посиланням.

7Послуги для дзвінків за кордон

Перелік країн для дзвінків за кордон, що входять до 1 та 2 груп:
Група 1: Аляска, Бразилія, Ватикан, Гаваї, Данія, Ізраїль, Ірландія, Канада, Китай, Румунія, США
Група 2: Австралія, Американське Самоа, Бермудські Острови, Бруней, Великобританія, Гонконг, Греція, Гуам, Індія, Ісландія, Колумбія, Кувейт, Малайзія, Мексика, Монголія, Німеччина, Норвегія, Перу, Південна Корея, Польща, Пуерто Ріко, Сінгапур, Словаччина, Таїланд, Франція, Чехія, Чилі, Швеція, Японія

8Послуги без плати за інтернет-трафік

Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram, Twitter, а також Facebook Messenger за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

*Пакет Платинум ТВ+

Інтернет-трафік за користування послугою ТВ+ (пакет Platinum) та доступ до неї входить у 4-тижневий пакет послуг.

**Послуга lifecell music

Інтернет-трафік за користування послугою lifecell music та доступ до неї входить у 4-тижневий пакет послуг.

***Застосунок Дія

Доступ в застосунок Дія не тарифікується та надається без додаткової плати. Завантаження застосунку тарифікується згідно з умовами тарифного плану.

+1 ГБ на максимальній швидкості за кожні 30 хв вихідних дзвінків через BiP Out

Користуйтеся месенджером BiP! Це вигідно! При оплаті 4-тижневого пакету послуг за кожні 30 хвилин вихідних дзвінків, зроблених з додатку BiP через BiP Out, ви отримаєте 1 ГБ інтернету на максимально можливій швидкості в мережі. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.

Зберігайте фото, відео та інші файли у додатку lifebox!

У хмарному сховищі lifebox інформація буде зберігатися у безпеці, а доступ для вас відкрито з будь-якої точки світу, де є інтернет.
Активуйте підписку на lifebox тут

Встановіть додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки за акцією Shake&Win!

Завантажте додаток «Мій lifecell» та отримайте доступ до всієї інформації про ваш номер. Легко змінюйте тариф, підключайте та відключайте послуги.

Пакет послуг на 1 день

При несвоєчасній оплаті пакету послуг на 4 тижні буде автоматично нараховуватися пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому разі застосовуються стандартні тарифи.

Пакет послуг на 1 день

Інтернет, МБ

750

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), хв

75

Вартість, грн

20

Меню управління

*103#

«МелоРінг»

До вартості пакету послуг або при переході на даний тарифний план включено мелодію за умовами послуги «МелоРінг» на 15 днів (з днем активації або переходу включно). Після закінчення цього строку мелодія автоматично відключається. Якщо ви бажаєте продовжити користуватися мелодією, замовте послугу «МелоРінг» за 10 грн/30 днів. Для підключення послуги «МелоРінг» треба зателефонувати на короткий номер 5050 або набрати *150#.

Новим абонентам

 

Якщо ви придбали стартовий пакет «Універсальний», підключіть тарифний план «Platinum Лайф» за допомогою консультанта у магазині lifecell або самостійно, обравши зручний канал самообслуговування:

 • персональний кабінет на my.lifecell.ua
 • код *141#
 • на сторінці s.lifecell.ua/sp
 • дзвінок на номер 5433 (безкоштовно по Україні)

Новим абонентам, які бажають перенести свій номер до lifecell

 • Подайте заявку на перенесення номера до lifecell за посиланням або у фірмовому магазині lifecell.
 • Прийдіть у магазин lifecell та отримайте SIM-картку.
 • Активуйте SIM-картку: зателефонуйте на будь-який номер в Україні або відвідайте інтернет сторінку.
 • Після активації SIM-картки очікуйте SMS про успішне перенесення номера. Щойно ви отримаєте SMS, наберіть *141# та підключіть тариф «Platinum Лайф».

Перший пакет послуг на 4 тижні та кожен наступний пакет послуг надаватиметься вам за зниженою вартістю 225 грн/4 тижні.

 

Існуючим абонентам

Абонентам lifecell, що обслуговуються на умовах передоплати

Абонентам lifecell, які бажають зареєструватися та скористатися знижкою на оплату послуг

Перехід доступний:

 • у персональному кабінеті на my.lifecell.ua
 • на сторінці тарифного плану «Platinum Лайф»; натисніть кнопку «Перейти»
 • за допомогою коду *141#
 • подзвонітьна номер 5433 (безкоштовно в межах України)
 • зверніться до консультанта в одному з магазинів lifecell

1. Зайдіть в особистий кабінет на my.lifecell.ua

2. Зареєструйтеся через BankID або КЕП (кваліфікований електронний підпис).

3. Перейдіть на тарифний план «Platinum Лайф».

Кожен наступний пакет послуг надаватиметься вам за зниженою вартістю 300 грн/4 тижні.


Абонентам lifecell, що обслуговуються на умовах договору


Для переходу на тариф скористайтеся зручним для вас способом:

 • В особистому кабінеті на my.lifecell.ua (закладка «Тарифи на умовах передоплати»).
  Рекомендуємо цей спосіб переходу! В особистому кабінеті ви можете ознайомитися з тими персональними даними, які ми зберігаємо.
 • На сторінці тарифу «Platinum Лайф».
 • Наберіть зі свого мобільного телефону код *141# та керуйтеся підказками.
 • Зверніться до консультанта у будь-якому магазині lifecell.

Якщо номер персоніфіковано, то кожен наступний пакет послуг надаватиметься за зниженою вартістю 300 грн/4 тижні.


50 грн (з урахуванням всіх податків та зборів) ─ ціна переходу з тарифних планів, де вартість пакетів послуг вища, ніж «Platinum Лайф» (350 грн/ 4 тижні).

Перехід безкоштовний за умови, якщо вартість пакету послуг за поточним тарифом нижча, ніж «Platinum Лайф» (350 грн/ 4 тижні) або однакова з ним.


Якщо абонент має заборгованість на рахунку, перехід на будь-який інший тарифний план недоступний до повного погашення заборгованості.

При переході на тарифний план «Platinum Лайф» обсяг хмарного сховища lifebox 50 ГБ/500 ГБ (який було включено в попередній тарифний план або замовлено окремо) буде замінено на обсяг хмарного сховища lifebox 500 ГБ, який включено до пакету послуг тарифу «Platinum Лайф».

Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
 
Повні умови

Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

 • не оплачено пакет послуг на 4 тижні або на 1 день;
 • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії;
 • використовуються послуги, не включені до пакетів послуг на 4 тижні або 1 день.

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)

1,00 грн/хв9

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Якщо на рахунку більше ≥ 10 грн

500 МБ / 10 грн

Якщо на рахунку < 10 грн

250 МБ / 5 грн

Після оплати 30 грн впродовж дня

безліміт 2.5G

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування10

MMS по Україні, грн/шт

5 MMS за 3 грн в день користування11

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


9За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

10Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

11Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.


Інші умови тарифного плану


Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 18.08.2021 р.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 18.08.2021 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

спеціальні пропозиції

Послуга «Тарифна підписка»
Послуга «Тарифна підписка»
Сплачуйте за 6 чи 12 пакетів послуг та отримайте знижку 10% або 15%
Послуга
Послуга "Додаткові гроші"

Продовжуйте спілкуватись навіть коли на рахунку 0!

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Послуга «Хом’як»
Послуга «Хом’як»
Захом'ячте все, що не використали у попередньому періоді! 
Месенджер BiP
Месенджер BiP

Додаток нового покоління

BiP Out пакети хвилин

від 25 грн / 30 дні

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Пакет Drive (200 хв на всі номери, 25 грн/30 днів)
Замовити
Пакет NonStop (безлім на lifecell, 3000 хв на всі номери, 50 грн/30 днів)
Замовити
Показати всі Згорнути

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту