Тарифний план «Оптимальний смартфон»

Переваги

  • Безліміт на lifecell
  • 120 хв на інші мережі
  • 7 ГБ трафіку

Увага! З 27.06.18 тариф «Оптимальний Смартфон» припиняє свою дію. Обслуговування абонентів з пакетом послуг S буде продовжено на умовах більш вигідного тарифного плану «Смартфон 2018 S», а абонентів з пакетом послуг M - «Лайфхак».

80 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Увага! 3 08.02.2018 міграція буде можлива лише на пакет послуг "M". Перейти на пакет послуг "S" можна з пакету "M" тарифного плану "Оптимальний смартфон". 

Пакет послуг

S

M
початковий

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Безліміт

3G+ Інтернет

3 ГБ

7 ГБ

Дзвінки на номери інших операторів по Україні, хв

80

120

SMS по Україні

80

120

Соцмережі  

Безкоштовно1

Безкоштовно1

Месенджер BiP

Безкоштовно

Безкоштовно

Вартість, грн / 30 днів

50

80

Зміна пакету послуг

*141*725#1.png

*141*726#1.png

Повні умови

Якщо не сплачена плата на 30 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг.


Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.

Щоденний Пакет послуг

S

M

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Безліміт

3G+ Інтернет

100 МБ

250 МБ

Дзвінки на номери інших операторів, хв

3

5

SMS по Україні

3

5

Вартість, грн/день

2,5

4

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell 

0,6 грн / хв

Дзвінки на номери інших операторів України, грн

3 грн за 5 хвилин до кінця дня4

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

10 грн / 250 МБ на 5 днів2

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

1 грн за 1 SMS 

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

1,30

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

Тарифний план «Оптимальний Смартфон» можливо підключити лише при активації стартового пакету «Універсальний». Тарифний план активується з пакетом послуг «M». Вартість першого місяця в пакеті послуг «M» включена у вартість початкового пакету «Універсальний».

Протягом 30 днів після активації ви можете безкоштовно перейти на пакет послуг S, набравши *141*725# виклик. У випадку переходу на інші тарифні плани оплачений 30-денний Пакет послуг анулюється. У випадку переходу на інший пакет послуг в рамках тарифного плану оплачений 30-денний Пакет послуг зберігається.

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України.

1Ви маєте можливість користуватись соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільною чи веб-версією сайту соціальної мережі. Безкоштовне користування соціальною мережею надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/30 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальною мережею будуть тарифікуватися згідно тарифів понад пакет Послуг. Увага! При переході на зовнішні посилання, такі як, наприклад, Youtube, передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану.

2Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

4Нараховані 5 хвилин надаються до кінця дня. У випадку використання 5 хвилин раніше, будуть надані наступні 5 хвилин за 3 грн. У випадку, якщо на рахунку менше 3 грн, вартість дзвінків на інші мережі – 0,60 грн/хв.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Дата введення тарифного плану в дію — 24.05.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 24.05.2017 р.

Активувавши SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Стартові пакети

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту