Тарифний план «Інтернет Жара»

Переваги


Перехід (міграція) на тарифний план закрита


  • 20 ГБ1
  • 500 хв на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)
  • Безліміт на Facebook та Facebook Меssenger, Instagram, Twitter3
  • 50 ГБ у хмарному сховищі lifebox
  • додатковий 1 ГБ за використання кожних 30 вихідних BiP Out хв2

Активуйте підписку на lifebox тут

 


Акція "Вигідна сотка" від lifecell! Не обмежуйте себе у спілкуванні! З 3-ого по 30 квітня 2020 підключайте пакет 100 хв для дзвінків на інші мережі по Україні строком на 4 тижні всього за 15грн.

Також інформуємо про наступні зміни у вашому тарифі:

- з 2 квітня 2020 року при несвоєчасній оплаті пакету послуг на 4 тижні буде автоматично нараховуватися пакет послуг на 1 день, що включає: 15 хв дзвінків на всі мережі по Україні та 200 мб інтернету до кінця дня. Вартість пакету - 6 грн. Меню керування послугою *103#.

- з 15 квітня використання інтернету понад або не в межах пакету послуг тарифу надаватиметься на наступних умовах: 500 МБ за 10 грн, а якщо на рахунку менше 10 грн то надається 250 мб за 5 грн.


Пакет послуг на 4 тижні

Інтернет

20 ГБ1 + 1 ГБ за кожні 30 хв з BiPOut2

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), хв

500

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)3

Безліміт

Месенджер Facebook Messenger3

Безліміт

lifebox

50 ГБ

Вартість, грн

60

Розрахункова вартість, грн/день*

2,14


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


1Автоматичне надання повторного пакету послуг

Якщо повний обсяг інтернет-трафіку (в рамках тарифу та додаткових інтернет пакетів, за наявності) вичерпався до закінчення періоду дії 4-тижневого пакету послуг, наступний повний пакет послуг за вашим тарифом буде надано автоматично, якщо на рахунку є достатня сума.

В цьому випадку, залишок невикористаних хвилин зберігається, і його можна використати до кінця періоду дії нарахованого пакету послуг.

У разі, коли на рахунку немає достатньої суми для оплати 4-тижневого пакету послуг, інтернет буде обмежено за умови, що інших підключених інтернет-послуг немає.

2Додатковий ГБ

Користуйтеся месенджером BiP! Це вам вигідно! За кожні 30 хвилин вихідних дзвінків, зроблених з додатку BiP через функцію «BiP Out», ви отримаєте 1 ГБ інтернету. Кожен додатковий гігабайт нараховується строком на 4 тижні.

3Послуги без плати за інтернет-трафік

Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram, Twitter та месенджером Facebook Messenger за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг.

1. Замовлення повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного

Якщо ви використали об’єм послуг у межах свого тарифного плану, можна замовити повторний пакет послуг, не чекаючи на закінчення періоду дії поточного пакету. Замовити повторний пакет послуг можна не частіше, ніж 1 раз на день. Для замовлення наберіть *700# (крім випадку автоматичного нарахування 4-тижневого пакету послуг у разі вичерпання обсягу інтернет-трафіку).

2. Пакет послуг на 1 день

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакету послуг на 4 тижні, вам щоденно буде нараховуватися Пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому випадку застосовуються стандартні тарифи.

Пакет послуг на 1 день

Інтернет, МБ

200

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), хв

15

Вартість, грн

6

Меню управління

*103#

3. «МелоРінг»

До вартості першого пакету послуг або при переході на даний тарифний план включено мелодію за умовами послуги «МелоРінг» на 15 днів (з днем активації або переходу включно). Після закінчення цього строку мелодія автоматично відключається. Якщо ви бажаєте продовжити користуватися мелодією, замовте послугу «МелоРінг» за 7 грн/30 днів. Для відключення послуги необхідно відправити безкоштовне SMS з цифрою 0 на короткий номер 5050. Для підключення послуги «МелоРінг» треба зателефонувати на короткий номер 5050 або набрати *150#.

4. Зберігайте фото, відео та інші файли у додатку lifebox!

У хмарному сховищі lifebox інформація буде зберігатися у безпеці, а доступ для вас відкрито з будь-якої точки світу, де є інтернет. Завантажити та підключити lifebox можна тут.

5. Встановіть додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки за акцією Shake&Win!

Завантажте додаток «Мій lifecell» та отримайте доступ до всієї інформації про ваш номер. Легко змінюйте тариф, підключайте та відключайте послуги.

Повні умови

Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

  • не сплачено вартість пакетів послуг на 4 тижні або на 1 день;
  • вичерпався обсяг окремої послуги (крім інтернет-трафіку) в рамках пакету послуг на 4 тижні або обсяг окремої послуги в рамках пакету послуг на 1 день до закінчення періоду його дії.

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell), грн

0,504

Інтернет

Інтернет буде обмеженодо моменту повної оплати пакету послуг або підключення додаткових інтернет-послуг

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування5

MMS по Україні, грн/шт

1,30

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


4У випадку, якщо під час здійснюваного дзвінка (тривалістю не менше 1 хвилини) на рахунку абонента буде недостатньо грошових коштів для оплати вартості наступної 1 хвилини згідно умов стандартної тарифікації, з рахунку такого абонента буде знято залишок грошових коштів та нараховано 1 хвилину.

5Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.


Інші умови тарифного плану


Послуги Соцмережа Facebook та Месенджер Facebook Mesenger надаватимуться виключно за умови використання офіційних додатків, веб-браузерів.

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Умови тарифного плану наведено станом на 02.04.2020 р.

Дата введення тарифного плану в дію — 05.06.2019 р.

Тарифний план із зазначеними умовами діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

спеціальні пропозиції

Ви абонент lifecell?

Так Ні
Послуга «Онлайн 100 ГБ»
Послуга «Онлайн 100 ГБ»

Отримайте 100 ГБ інтернету на 4 тижні за 250 грн!

250 грн / 4 тижні

Детальніше
Послуга
Послуга "Економні дзвінки"

Дзвоніть на інші мережі, не думаючи про вартість 

від 20 грн / 30 днів

Детальніше

Ви абонент lifecell?

Ні

Будь ласка, оберіть опцію, яку ви бажаєте замовити:

Послуга “Економні дзвінки”. Пакет S: 40 хвилин для дзвінків на номери інших операторів
20 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет M: 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
40 грн/30 днів
Замовити
Послуга “Економні дзвінки”. Пакет L: 200 хвилин для дзвінків на номери інших операторів.
60 грн/30 днів
Замовити
Показати всі Згорнути

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту