Тарифний план «Дзвінки всім»

Переваги

  • ПЕРШІ 4 ТИЖНІ БЕЗКОШТОВНО!1
  • Безлімітні дзвінки в мережі lifecell
  • 75 хвилин на інші мобільні та номери фіксованого зв’язку
  • 2,5 ГБ Інтернету
  • Економія 5 грн при сплаті за 4-тижневий пакет послуг раніше закінчення його строку
 

Шановний абоненте! Зверніть увагу на зміни у вашому тарифі з 12.12.2018:

  • Об'єм Інтернету збільшиться до 3 ГБ
  • Вартість пакету послуг складатиме 80 грн/4 тижні

До 31.01.19 ви можете БЕЗКОШТОВНО перейти на будь-який інший тариф, відкритий для підключення. Або створіть свій персональний тариф «Зроби сам».

Пакет послуг на 4 тижні

ПЕРШІ 4 ТИЖНІ БЕЗКОШТОВНО1

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на номери інших операторів, хвилин

75

Інтернет2, ГБ

3

Вартість, грн/4 тижні

80

Вартість повторного замовлення пакету послуг до закінчення 4 тижнів, грн

75

Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні

*700#1.png

Тарифи понад Пакет послуг (у випадку користування)*

SMS

2 грн за 100 SMS

в день користування3

Дзвінки на інші мережі

3 грн кожні 5 хв до кінця доби

Інтернет2

10 грн кожні 250 МБ на 5 днів

* У випадку використання послуг протягом дії 4-тижневого пакету послуг, але після вичерпання повного обсягу окремого виду телекомунікаційної послуги, що включена до пакету послуг.

Вказані тарифи застосовуються для абонентів, що підключились на даний тарифний план до 13.11.2018 року (включно) та можуть бути змінені. Абоненти будуть додатково проінформовані про точну дату змін умов тарифного плану.

Повні умови

З 19.12.2018 р. послуга «Запас на рік» закрита до підключення. Дія послуги у абонентів , що підключили послугу раніше, триватиме до кінця проплаченого періоду.

Якщо вчасно не сплачена вартість пакету послуг на 4 тижні, автоматично нараховується пакет послуг на 2 дні (день нарахування + наступний день до 23:59).

Пакет послуг на 2 дні

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Вартість, грн / 2 дні

10

У випадку, якщо на рахунку абонента наявні грошові кошти у розмірі менше ніж 10 гривень, такому абоненту надається пакет послуг на 2 дні, вартість якого дорівнює залишку всіх наявних коштів на рахунку та передбачає нарахування хвилин для дзвінків на номери lifecell у кількості, з розрахунку 1 хвилина за 1 копійку.

Наприклад, якщо у абонента на рахунку наявні 6,00 гривень – ці грошові кошти будуть списані, а абоненту буде нараховано 600 хвилин для дзвінків на номери lifecell по Україні, на 2 дні.

Нарахування пакету послуг  за цих умов можливе один раз протягом 8 тижнів з дня останньої оплати вартості 4-тижневого пакету послуг. В іншому випадку, надання послуг здійснюється за стандартними тарифами.

Стандартні тарифи

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell, грн/хв

0,60

Дзвінки на номери інших операторів, грн/хв

0,60

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету, грн/МБ

0,40 

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн/1 SMS

1

MMS на номери українських мобільних операторів, грн/1 MMS

1,30

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0,80 грн/хв 

(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн / 10 хв

(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн / 100 МБ

(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн / 15 SMS

(деталі тут)

У випадку переходу на інший тарифний план оплачений 4-тижневий пакет послуг зберігається. Тарифний план із зазначеними умовами діє на всій території України починаючи з 17.05.2018 року. Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю ТОВ «лайфселл».

1Під «безкоштовно» мається на увазі, що вартість першого 4-тижневого пакету послуг після активації SIM-картки включено у вартість початкового пакета. У вартість початкового пакета також включена мелодія за послугою МелоРінг на 15 днів (включно з днем активації початкового пакета або переходу на тарифний план). По закінченню 15 днів - автопролонгація за 5 грн/4 тижні. Меню управління послугою - *150#.

2Нарахований інтернет трафік може бути використаний як 4.5G, 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

3Після використання 100 SMS в день, вартість кожного наступного відправленого SMS — 1 грн.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.08.2018 р.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

Дата введення тарифного плану в дію — 17.05.2018 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Активувавши цю SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту