Простий life:)

Переваги

0,99 грн/хв – на дзвінки в Росію

Без абонплати та плати за з’єднання


 

Підключення до тарифного плану закрито.

Повні умови

Умови користування перевагами тарифу:

Послуга

Ціна, грн

Дзвінки на номери мережі life:)
хвилина розмови

0,50*

Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв'язку України,
хвилина розмови

Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку в Росії, хвилина розмови

0,99

Дзвінки на номери мережі мобільного зв’язку в Росії, хвилина розмови

3,49

Дзвінки на номери мережі фіксованого зв'язку, хвилина розмови

1,00

SMS по Україні

0,66

MMS по Україні

1,22

Мобільний Інтернет, 50 МБ на день користування*

6,00

Плата за з'єднання

0


Кожного місяця перші 250 хвилин вихідних дзвінків на всі номери фіксованого та мобільного зв’язку України оплачуються за тарифом 0,50 грн за хвилину. Якщо 250 хвилин буде використано до закінчення місяця, то для подальших вихідних дзвінків по Україні діятиме тариф 0,75 грн за хвилину, а для вихідних дзвінків в Росію діятиме стандартний міжнародний тариф до початку наступного місяця. Перший місяць починається від моменту заміни тарифного плану на «Простий life:) класичний» або активації SIM-карти з тарифним планом «Простий life:) класичний».

Послуга Інтернет в Вашому тарифному плані надається за технологією 3G за умови наявності 3G покриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За умови відсутності виконання хоча б однієї з умов послуги Інтернет надаватимуться за технологією EDGE (2G мережа).

Тарифікація за доступ в інтернет відбувається тільки у випадку, якщо за номером ініційована інтернет сесія. Як тільки ініційована інтернет-сесія, надається 50МБ за 6 грн. (З ПДВ і ПФ) до кінця календарної доби (23:59:59). Оплата за доступ в інтернет можлива з основного та/або бонусного рахунку.
У випадку, використання наданих 50МБ, надаються новий пакет 50 МБ за 6 грн. (З ПДВ і ПФ)
Максимально, протягом календарної доби, пакет 50МБ може бути наданий 25 разів. Якщо пакет мегабайт був наданий менше 25 разів протягом доби, але на номері недостатньо коштів для надання нового пакету, вартість доступу в інтернет становитиме 0,25 грн/МБ (з ПДВ та ПФ). Якщо пакет мегабайт був наданий і використаний 25 разів протягом доби, надається безлімітний доступ в інтернет до кінця доби (23:59:59).

Детальні умови тарифікації

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту