Послуга "200 хвилин"

Тепер тобі достатньо однієї SIM-карти для дзвінків на номери будь-яких операторів, і більше не потрібно носити із собою постійно кілька телефонів!


Підключення до послуги закрито

 

Як скористатись

Дзвони 543344, активуй послугу та користуйся перевагами пропозиції! 

Деактивація послуги: *141*5#


Повні умови
 

Умови користування послугою:

Обсяг

Строк дії,
діб

Вартість, грн

200 хвилин на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України (крім lifecell)

30

40


Усі ціни вказано з урахуванням ПДВ та збору до ПФ.

Послуга, замовлена на постійній основі, передбачає надання хвилин кожні 30 днів за плату, що стягується кожні 30 днів. Якщо після 30 днів користування послугою на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати за користування послугою протягом наступних 30 днів, послугу буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для стягнення плати, послугу буде надано (та хвилини нараховано) і плату стягнено у повному обсязі. У разі, якщо на рахунку недостатньо коштів для стягнення плати, протягом 90 днів після призупинення, після закінчення 90-денного строку послугу буде відключено.

Хвилини, що надаються у межах послуги, можна використовувати тільки на території України

Для тарифікації дзвінків по Україні застосовується повна тарифна одиниця часу – одна хвилина, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до однієї хвилини застосовується повна тарифна одиниця часу – одна хвилина

Послугу можна замовити один раз на календарний місяць. Послугу можна підключити одноразово або на постійній основі. Підключення до послуги можливе до 31.12.2013 р. включно на всій території України.

Умови послуги наведено станом на 10.01.2013 р.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту