Тарифний план «Ґаджет» Планшет 2020

Переваги

Перехід (міграція) на тарифний план закрита.


  • 30 ГБ Інтернету + використані в попередньому пакеті послуг
  • Соцмережа безкоштовно1

275 грн / 4 тижні

Розрахункова вартість – грн/день*

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.
 

Пакет послуг Планшет 2020
Інтернет 30 ГБ + використані в попередньому пакеті послуг
+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out,
за умови оплаченого пакету послуг на 4 тижні
Дзвінки на lifecell, хв -
SMS по Україні, шт. -
Соцмережі  Безкоштовно1
Месенджер BiP Безкоштовно1
Вартість, грн / 4 тижні 275
Розрахункова вартість, грн/день* 9,82
Підключення
та повторне замовлення2
пакета послуг
*510*2#1.png

* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


Потрібен інтернет для смарт-годинників, сигналізацій, для ноутбука, планшета або для роутера?

Тарифний план «Ґаджет» - качайте, трекайте, роздавайте!


Дані щодо обсягу інтернет-трафіку, що був використаний в рамках попереднього 4-тижневого пакету послуг фіксуються та зберігаються протягом 7 днів. Якщо з моменту закінчення останнього 4-тижневого пакету послуг пройшло більш ніж 7 днів, то при сплаті нового 4-тижневого пакету послуг інтернет-трафік з попереднього періоду додаватися не буде.


1. Завантажуйте BiP та спілкуйтесь без обмежень!

Телефонуйте на будь-які мобільні номери по Україні. Спілкуйтесь, пишіть, відправляйте файли навіть без грошей на рахунку.

2. Залишайтесь завжди онлайн!

Користуйтесь соціальною мережею Facebook без плати за трафік. Доступ надається в рахунок плати за 4-тижневий пакет послуг.

Пакет послуг на 1 день

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакету послуг на 4 тижні, вам щоденно буде нараховуватися Пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому випадку застосовуються стандартні тарифи.

Смарт 2020

Планшет 2020

Роутер 2020

Роутер Плюс 2020

Інтернет, МБ

250

500

750

1024

Вартість, грн

9

15

16

20

Новим абонентам

 

1. Придбайте стартовий пакет «3G+ Гаджет»

2. Встановіть SIM-картку в SIM-слот вашого планшета/модема/ноутбука/смарт годинника

3. Завітайте на будь-який сайт або подзвоніть на безкоштовний номер 111. Стартовий пакет активується  з тарифом «3G+ Гаджет Роутер». При бажанні змініть тарифний план.

4. Поповніть рахунок на суму, необхідну для отримання місячного пакету послуг

5. Перевірте підключення до 3G+ мережі:

- ваш пристрій має підтримувати стандарт мережі 3G. Цю інформацію дізнайтесь в інструкції до нього

- за замовчуванням ваш пристрій має бути налаштований на режим GSM/3G (Dual mode), тому перехід на 3G+ здійснюється автоматично, як тільки ви потрапляєте в зону покриття 3G+. У іншому випадку переконайтесь, що цей режим увімкнено.

- налаштуйте Інтернет згідно з інструкцією до вашого пристрою за такими параметрами:

  •   i. точка доступу (APN) – Internet
  •   ii. номер  дозвону (якщо необхідний) - *99#

6. У рядку індикатора рівня сигналу мережі з’явиться значок «3G», «H» або «H+» (в залежності від виробника та моделі пристрою). Це означає, що ви знаходитесь в зоні покриття 3G+.

7. Ви можете дізнатись про наявність покриття у вашому населеному пункті за посиланням

 

Існуючим абонентам

Вартість зміни тарифного плану або пакета послуг при переході з меншої абонентської плати на більшу складе 0 грн, в разі переходу з більшої на меншу абонентську плату - 30 грн (З ПДВ і ПФ).

 
Повні умови
Голосові послуги
Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн 2

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн

500 МБ / 15 грн

Якщо на рахунку < 15 грн

250 МБ / 7,50 грн

Після оплати 45 грн впродовж дня

безліміт 2.5G

Якщо на рахунку < 7,50 грн

1 МБ / 0,50 грн

Послуги обміну повідомленнями
SMS по Україні, грн 5 грн за 10 SMS в день користування3

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

Початковий пакет активується з пакетом послуг «Ґаджет Планшет».

Інтернет трафік, що надається в рамках пакетів послуг, може бути використаний як в 3G/4.5G мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетного інтернет трафіку не накопичується та не переноситься на наступний строк.

Замовлення і управління додатковими послугами, зміна тарифного плану та перевірка рахунку доступні через систему cамообслуговування my.lifecell.ua. Перед тим, як вставити сім картку в ґаджет, отримайте, будь ласка, СуперПароль для входу в систему самообслуговування.

Після використання інтернет трафіку пакета послуг за тарифом до закінчення періоду його дії, доступ до мережі інтернет буде обмежений, якщо не підключені інші інтернет-послуги.

1Під фразою «безкоштовно» слід мати на увазі, що доступ надається при сплаті пакета послуг «Ґаджет Планшет» або «Ґаджет Роутер» на 4 тижні. Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

2100 МБ/день на швидкості 3G/4.5G, після їх використання безліміт 2G на швидкості до 128 кбіт/с.

3Нараховується пакет з 10 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 11-ї SMS за добу, вартість становитиме 2 грн за кожне SMS.


Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Дата введення тарифного плану в дію — 04.12.2018 р. Мінімальний строк дії тарифного плану— 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.03.2023 р.

Активувавши SIM-карту lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту