Стандартна вартість послуг SMS та MMS

SMS по Україні, грн*

1,00

MMS по Україні, грн*

1,30

Міжнародні SMS, грн**

5,00

Міжнародні MMS, грн**

6,00

Відправка звіту про прочитання MMS (якщо відправник MMS ввімкнув функцію запиту звіту про прочитання і одержувач MMS підтвердив відправку звіту) складає 1,30 грн.

Одне SMS-повідомлення, що відправляється, може містити до 160 (включно) символів латиницею або до 70 (включно) символів кирилицею (враховуючи проміжки (пропуски, пробіли) між словами, окремими символами).

Якщо текст містить символи і кирилицею, і латиницею, їх максимальна кількість в одному SMS-повідомленні становить 70.

Якщо кількість символів у створеному абонентом SMS-повідомленні перевищує їх максимально допустиму для одного SMS-повідомлення кількість (160 або 70), таке SMS-повідомлення при відправленні розбивається на частини (обсягом 160 або 70 символів), а кожна частина тарифікується як окреме SMS-повідомлення.

Якщо текст створеного абонентом SMS-повідомлення містить символи і латиницею, і кирилицею (хоча б 1 символ), таке SMS-повідомлення при відправленні розбивається на частини обсягом 70 символів.

Доступний обсяг одного MMS – 1 МБ в мережі lifecell.

Для того, щоб налаштувати послугу MMS користуйся розділом «Налаштування» .


Зверніть увагу, якщо під час відправлення SMS або ММS у Вас недостатньо коштів на рахунку, однак є кошти у розмірі не менш, ніж 40% вартості повідомлення, таке повідомлення буде відправлено за рахунок коштів, що залишилися на основному рахунку та бонусів на бонусному рахунку.

*Вартість відправлення одного короткого текстового повідомлення (SMS) та вартість відправлення одного MMS абонентам lifecell та абонентам інших операторів мобільного зв’язку в межах України.

**Вартість відправлення одного короткого текстового повідомлення (SMS) та вартість відправлення одного MMS абонентам операторів мобільного зв’язку за межами України.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням усіх податків.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту