Стандартна вартість послуг SMS

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування1

Міжнародні SMS, грн

5,00


1Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

Одне SMS-повідомлення, що відправляється, може містити до 160 (включно) символів латиницею або до 70 (включно) символів кирилицею (враховуючи проміжки (пропуски, пробіли) між словами, окремими символами).

Якщо текст містить символи і кирилицею, і латиницею, їх максимальна кількість в одному SMS-повідомленні становить 70.

Якщо кількість символів у створеному абонентом SMS-повідомленні перевищує їх максимально допустиму для одного SMS-повідомлення кількість (160 або 70), таке SMS-повідомлення при відправленні розбивається на частини (обсягом 160 або 70 символів), а кожна частина тарифікується як окреме SMS-повідомлення.

Якщо текст створеного абонентом SMS-повідомлення містить символи і латиницею, і кирилицею (хоча б 1 символ), таке SMS-повідомлення при відправленні розбивається на частини обсягом 70 символів.


Зверніть увагу, якщо під час відправлення SMS у вас недостатньо коштів на рахунку, однак є кошти у розмірі не менш, ніж 40% вартості повідомлення, таке повідомлення буде відправлено за рахунок коштів, що залишилися на основному рахунку та бонусів на бонусному рахунку.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням усіх податків.

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту