BiP In/Out: вхідні та вихідні дзвінки у BiP без плати за роумінг!BIP IN/OUT: ЗА РОУМІНГ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ

BiP In – відповідайте на всі дзвінки!

BiP Out – дзвоніть всім!


BiP In та BiP Out – функції месенджера BiP, за допомогою яких ви можете:

BiP In – отримувати вхідні дзвінки з будь-яких номерів,

BiP Out – здійснювати вихідні дзвінки на будь-які номери (окрім коротких номерів та номерів, які починаються на 0700, 0800, 0900, тощо).

 

Як скористатись


Якщо ви ще не встановили додаток BiP, зробіть це через Google Play або App Store та зареєструйтесь за номером lifecell.


ЯК ОТРИМУВАТИ ВХІДНІ ДЗВІНКИ ЧЕРЕЗ BIP IN

Необхідно попередньо ВКЛЮЧИТИ функцію BiP In, а саме:

  • відкрийте вкладку «Профіль» у BiP;
  • оберіть розділ «Налаштування»;
  • перейдіть до «Налаштування викликів» і включіть функцію «Приймати дзвінки через BiP».

ЯК ПОДЗВОНИТИ З BIP OUT

  • відкрийте BiP та натисніть на іконку «Виклики»;
  • оберіть номер телефону зі списку контактів або введіть вручну;
  • натисніть кнопку «BiP Out виклик».

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і наступних версій, а також Android 4.0 і новіших.


Як відбувається тарифікація вхідних дзвінків через функцію BiP In:

Усі вхідні дзвінки в месенджер BiP з будь-якого номеру безкоштовні!

Як відбувається тарифікація вихідних дзвінків через функцію BiP Out:

Якщо ви перебуваєте за кордоном і телефонуєте в Україну через функцію BiP Out, вартість дзвінків залишиться такою ж, як і вдома. Дзвінки надаються за рахунок пакетних хвилин. Коли включені хвилини вичерпалися, тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами тарифного плану так, наче ви телефонуєте в Україні.

Зверніть увагу, що BiP Out не дає можливості здійснювати дзвінки на короткі номери та ті, що починаються на 0700, 0800, 0900, тощо).

Тарифікація дзвінків на номери операторів країни перебування та інших країн здійснюється за тарифами на міжнародні дзвінки, наче ви телефонуєте із України.

Для здійснення дзвінка за допомогою функції BiP Out або прийомі вхідного дзвінка за допомогою функції BiP In в мобільному додатку BiP необхідно мати доступ до мережі Інтернет (інтернет-пакет по базовим тарифам lifecell в роумінгу, за послугою «Роумінг Пазл» або інший пакет мобільного Інтернету в роумінгу від lifecell).

Перевірка залишку хвилин за вашим тарифним планом: *121#.

Функція BiP Out доступна для всіх абонентів lifecell.

Умови послуги наведені станом на 05.12.2018.

Повні умови
 

BiP Out та BiP In — функції месенджера BiP, які забезпечуються LIFECELL VENTURES COÖPERATIEF U.A. При здійсненні викликів через BiP Out ТОВ «лайфселл» надає абоненту послугу завершення викликів, ініційованих абонентом за допомогою функції «BiP Out виклик» у мобільному додатку «BiP», яка тарифікується відповідно до тарифного плану абонента. Під фразою «Дзвоніть всім» мається на увазі можливість здійснювати виклик на номери будь-яких операторів мобільного (рухомого) та фіксованого зв’язку окрім скорочених номерів та глобальних телекомунікаційних послуг (номерів, які починаються на 0 700, 0 800, 0 900, тощо). При ініціюванні абонентом виклику за допомогою функції BiP Out, всі такі виклики, в тому числі ініційовані за межами території України, тарифікуються за національними або міжнародними тарифами (залежно від напрямку виклику), а роумінгові тарифи на виклики не застосовуються. При прийомі абонентом вхідних викликів за допомогою функції BiP In з будь-якого номеру, в тому числі за межами території України, роумінгові тарифи на виклики не застосовуються! Плата за інтернет-трафік, спожитий при використанні функції BiP Out або BiP In, може бути додатково стягнута постачальником послуг доступу до Інтернету.

Щоб здійснити дзвінок за допомогою функції BiP Out, потрібно відкрити додаток BiP, перейти в меню «Виклики», обрати або ввести номер та натиснути іконку виклику.

Після цього натисніть на «BiP Out виклик». Якщо у абонента, до якого ви телефонуєте, не встановлений додаток BiP, дзвінок здійснюється автоматично після натискання на іконку виклику.

Щоб зателефонувати на номер, якого немає у списку контактів, його потрібно ввести, обравши наступну іконку меню:


Розташування іконки на AndroidРозташування іконки на iOS

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту