Резервна SIM-картка

«Резервна SIM-картка» - це запасна SIM-картка на додаток до основної, яку можна активувати дистанційно в будь-який час доби при пошкодженні або втраті основної SIM.

50 грн

 

Як скористатись


1. Зверніться в будь-який найближчий магазин lifecell* або до представника lifecell з корпоративного продажу.

2. Оплатіть вартість SIM-картки — 50 грн з ПДВ.

*якщо вам потрібно швидко знайти найближчий магазин lifecell, зателефонуйте за номером 545 і вам надійде повідомлення зі списком з найближчих магазинів (дзвінок безкоштовний для всіх абонентів lifecell).

Запитання та відповіді
 

Скільки коштує «Резервна SIM-картка»?

Абонент оплачує лише одноразово вартість «Резервної SIM-картки» в момент придбання – 50 грн, подальша активація її абонентом безкоштовна.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Де придбати «Резервну SIM-картку»?

Будь-який новий (в момент придбання стартового пакету) або існуючий Абонент може придбати «Резервну SIM-картку» в найближчому магазині lifecell або в представників lifecell з корпоративного продажу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як скористатися «Резервною SIM-карткою»?

Абонент більше не залежить від графіку роботи магазинів lifecell при терміновій необхідності здійснення «Заміни SIM». Він може придбати «Резервну SIM-картку» заздалегідь та скористатися нею дистанційно в найнеобхідніший момент. Для активації «Резервної SIM-картки» абоненту достатньо лише подзвонити до контакт-центру lifecell на 5433, або за бажанням звернутися в найближчий магазин lifecell. В момент активації «Резервна SIM-картка» стає основною, попередня втрачена або пошкоджена SIM деактивується.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту

 

 

Зазирніть під ялинку!


Подарунки від lifecell вже чекають на вас.