Бонус за вхідні з-за кордону

Часто телефонують із-за кордону? Отримуйте за це  додатково бонуси!

Можете отримати до +100 бонусів в місяць на свій бонусний рахунок за вхідні дзвінки із-за кордону1.

Надання та використання послуги припиняється з 5 липня 2017 року. Нараховані бонуси зберігаються до закінчення терміну їх дії.

 

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*141*64#
 
 

Повні умови
 

Підключайте послугу та отримуйте +1 бонус/хв за вхідні дзвінки із-за кордону.

Вартість послуги складає 15 грн на 3 місяці2 (з ПДФ, без Пенсійного збору).

Максимальна кількість бонусів, яку може отримати абонент протягом місяця, не повинна перевищувати 100 бонусів, а протягом календарного дня – 10 бонусів.

Послуга доступна для замовлення абонентам передоплати, які обслуговуються в мережі lifecell не менше 1 місяця, крім абонентів тарифних планів «life:) 25», «life:) 25+», «Просто дешевше+» та «Просто дешевше+ класичний».

Бонус нараховується після кожних 60 секунд вхідного дзвінка із-за кордону. За неповну хвилину дзвінка бонус не нараховується. Залишки хвилин для отримання бонусу не накопичуються. Строк використання бонусів - 15 календарних днів (включаючи день нарахування та наступні 14 календарних днів).

При зміні тарифного плану на будь-який інший діючий тарифний план на умовах передоплати (окрім «life:) 25», «life:) 25+», «Просто дешевше+» та «Просто дешевше+ класичний») бонуси та послуга зберігаються. При зміні тарифного плану на будь-який інший діючий тарифний план на умовах договору бонуси та послуга анулюються.

Послуга «Бонус за вхідні із-за кордону» несумісна з акцією «Бонус за вхідні» та послугою «Миттєвий бонус».

1 Дзвінки з номерів, які починаються не з (+38…)

2 Вартість Послуги включає: вартість замовлення Послуги - 12,94 грн та придбання (нарахування) бонусів - 3,00 грн. Вартість зазначена з урахуванням ПДВ та Пенсійним збором.

Під місяцем мається на увазі 30 календарних днів.

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту