ПОСЛУГА «МУЛЬТИSIM ІНТЕРНЕТ»

Хочете використовувати пакет свого мобільного інтернету одночасно в смартфоні, планшеті та ноутбуці? Замовте послугу «МультиSIM Інтернет» і користуйтеся одним трафіком на декількох пристроях. Насправді це дуже зручно: управління послугою та оплата – з одного акаунта.

25 грн / 4 тижні

Замовити

Ви абонент lifecell?

Так Ні

 

Як скористатись


Придбайте стартовий пакет «Універсальний» у будь-якому магазині lifecell або використовуйте іншу SIM-карту lifecell, яка обслуговується на основі усного договору. Таким чином, у вас буде ще одна SIM-карта виключно для інтернету на вашому планшеті або ноутбуці. Щойно ви підключите послугу, ноутбук і планшет почнуть використовувати ваш інтернет-пакет.


ЯК КОРИСТУВАТИСЯ


Щоб підключити послугу, наберіть *144#.

Після того, як з основної лінії 380ZZZZZZZZZ надійде запрошення на підключення, дайте згоду на нього зі своєї другої лінії відправкою SMS із цифрою 1 на короткий номер 4414 або через меню *144#.


Вартість однієї додаткової лінії за 4 тижні

25 грн

Вартість однієї додаткової лінії за день

1 грн

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*144#
 
 

Повні умови
 

Послуга доступна для підключення індивідуальним абонентам передоплачених і контрактних тарифних планів, окрім тарифів: «Шалом», «Шалений рік», «Рівний рік», «Смарт сім’я», «Гнучкий лайф.Регіон». Абоненти цих тарифів не можуть замовити послугу.

Лінія, що обслуговується на основі письмового договору, не може використовуватися як додаткова.

Управління послугами (підключення) доступне за номером *144#.

Інформація про стан послуги: *144#, при наборі з основної лінії 380ZZZZZZZZZ.

Після підключення послуги «МультиSIM Інтернет» будь-які інші послуги, у тому числі, але не виключно, голосові послуги (дзвінки), SMS, MMS будуть заблоковані для додаткових ліній.

Після підключення послуги баланс основного рахунку додаткової лінії переводиться на бонусний рахунок основної лінії з терміном дії 30 днів. Крім того, після підключення послуги на основну лінію переводяться всі пакети послуг, підключені на додатковій лінії. Такі пакети послуг діють до кінця періоду їхньої дії або до вичерпання обсягу відповідного пакету послуг, залежно від того, яка з подій настане раніше.

Деактивація послуги можлива лише при наборі *144# з основної лінії 380ZZZZZZZZZ. Після відключення додаткові лінії будуть переведені на умови стартового пакету «Універсальний» для вибору тарифного плану.

Якщо для оплати послуги на особовому рахунку основної лінії недостатньо коштів протягом 60 днів, послуга буде деактивована автоматично.

До однієї основної лінії можна підключити не більше 2 додаткових ліній.

Послуга «МультиSIM Інтернет» продовжується автоматично на 4 тижні для підключених других ліній. Якщо підключено 2 лінії, за кожну лінію окремо стягується окрема плата за послугу.

Якщо на вашому мобільному рахунку недостатньо грошей, ця послуга буде продовжуватися на 1 день з оплатою 1 грн/день, поки не буде оплачена повна плата для підключення послуги на 4 тижні.

Після переходу абонента на інший тарифний план послуга залишиться підключеною, а друга і третя лінія, як і раніше, зможуть використовувати інтернет-трафік основної лінії.

Тарифи вказані з врахуванням ПДВ і ПФ.

Послуга доступна на території України.

Умови надання послуги дійсні з 27.10.2021 року.

Надання послуги на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе через обставини, що знаходяться поза впливом та контролем оператора.

Мінімальний строк дії послуги ─ 7 (сім) календарних днів з моменту введення послуги. Зміна умов надання послуги можлива виключно у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством, про що ТОВ «лайфселл» повідомляє абонентам додатково в засобах масової інформації та/або на своєму веб-сайті та/або іншим способом, встановленим законодавством, за 7 (сім) календарних днів до моменту їх введення.

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту