Mobile care UA
Замовляйте та оплачуйте пакети послуг зі свого рахунку
Як це працює?
· Замовляйте або перезамовляйте* пакет послуг для своїх близьких у розділі «Мобільна турбота» через мобільний застосунок «Мій lifecell» або наберіть *700# та оплачуйте їх пакети послуг зі свого мобільного рахунку. Абонент, для якого ви зробите замовлення, буде повідомлений про цю оплату в SMS.

· Послуга «Мобільна турбота» вигідно відрізняється від поповнення рахунку. У абонента, про якого ви піклуєтеся, при поповненні рахунку може бути списана плата за підключені послуги чи заборгованість. Якщо ви скористаєтесь «Мобільною турботою», то близька людина за будь-яких обставин отримає пакет послуг за своїм тарифом та зможе залишатись на зв'язку.

*замовлення пакету послуг до закінчення періоду дії поточного пакету послуг за тарифним планом.
Підключайте додаткові хвилини, гігабайти, відео та SMS
Обирайте бажаний об'єм послуг:
Тарифний план "Смарт сім'я"
Об'єднайте до 5 номерів рідних чи друзів та користуйтеся спільно інтернетом, хвилинами та SMS з одного тарифного плану «Смарт сім'я».
Оптимізація сімейного бюджету на зв'язок завдяки оплаті одного тарифного плану замість кількох.


S
199 грн / 4
тижні
Вибір пакетів послуг для ваших потреб: S, M, L.M
279 грн / 4
тижні
Контроль бюджету — можливість встановлення ліміту на використання спільного пакету послуг для кожного учасника групи.

L
379 грн / 4 тижні

* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.
УПРАВЛІННЯ 5 НОМЕРАМИ ОНЛАЙН
· Завантажуйте додаток «Mій lifecell» для Android
· Додайте до 5 номерів у додатку
· Змінюйте тарифні плани, підключайте та відключайте послуги за 1 клік
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Для кого доступне замовлення/отримання пакетів послуг за тарифом?
Послуга доступна для замовлення/отримання абонентами ТОВ «лайфселл», що уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній або письмовій формі та обслуговуються за індивідуальними тарифними планами на умовах попередньої оплати. Якщо ви замовляєте пакет послуг для іншого абонента, варто врахувати, що отримати пакет послуг можна лише один раз на день. Тобто, якщо абонент, для якого ви хочете замовити пакет послуг, вже оплатив його, вам прийде відмова. У такому разі просто повторіть спробу наступного дня.
Для скількох абонентів можна замовити пакети послуг за тарифом?
Немає обмежень на кількість абонентів, для яких можна замовити пакети послуг.
Чи є обмеження на замовлення додаткових хвилин, гігабайтів та SMS?
Цією можливістю можуть скористатись абоненти ТОВ «лайфселл», що уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній або письмовій формі та обслуговуються за індивідуальними тарифними планами. Жодних обмежень на кількість замовлень немає.
ПОВНІ УМОВИ
Послуга «Мобільна турбота» доступна для замовлення/отримання абонентами ТОВ «лайфселл», що уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній або письмовій формі та обслуговуються за індивідуальними тарифними планами на умовах попередньої оплати.

Підключення пакетів послуг за тарифним планом здійснюється за допомогою коду: *700#
Підключення додаткових пакетів хвилин здійснюється за допомогою коду: *040#
Підключення додаткових пакетів гігабайтів здійснюється за допомогою коду: *301#
Підключення додаткових пакетів SMS здійснюється за допомогою коду: *302#

Інформація про поточний стан послуги: *121#

Якщо ви замовляєте пакет послуг для іншого абонента, варто врахувати, що отримати пакет послуг можна лише один раз на день. Тобто, якщо абонент, для якого ви хочете замовити пакет послуг, вже оплатив його, вам прийде відмова. У такому разі просто повторіть спробу наступного дня.

Немає обмежень на кількість абонентів, для яких можна замовити пакети послуг. Тобто, ви можете замовити пакет послуг для 10, 100 і більше абонентів.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для замовлення пакету послуг для іншого абонента, послуга «Мобільна турбота» не надається.

Період дії пакетів хвилин, гігабайтів та SMS автоматично не продовжується.

Послуга діє на всій території України.

Умови послуги наведено станом на 02.04.2020 р.

Отримання послуги на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв'язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги згідно із Законом України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо згідно з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту