Послуга «Мобільна турбота»


Піклуйтеся про те, щоб ваші рідні завжди були на зв’язку. Підтримувати спілкування надзвичайно важливо особливо тоді, коли немає можливості просто бути поруч.

Замовити

Ви абонент lifecell?

Так Ні
 

Як скористатись

Послуга «Мобільна турбота» створена спеціально для того, щоб ви могли легко замовляти пакети послуг для своїх родичів чи друзів набравши *700#.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ


Якщо ви бажаєте замовити пакет послуг для близької людини, достатньо лише набрати *700# та оплатити її пакет послуг зі свого мобільного рахунку. Абонент, для якого ви зробите замовлення, буде повідомлений про цю оплату в SMS.


Послуга «Мобільна турбота» вигідно відрізняється від поповнення рахунку іншому абонентові.

Пояснюємо чому. У абонента, про якого ви піклуєтеся, можуть буть підключені різні послуги. У такому разі при поповненні одразу спишеться оплата підключених послуг чи заборгованості, а суми, на яку ви поповнили йому рахунок, на пакет послуг може не вистачити. Якщо ж ви скористаєтесь «Мобільною турботою», то близька людина за будь-яких обставин зможе дзвонити та користуватися інтернетом.

Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*700#
 
 

Повні умови
 

Послуга доступна для замовлення абонентами ТОВ «лайфселл», що уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній або письмовій формі та обслуговуються за індивідуальними тарифними планами (окрім тарифу «БОМБА») на умовах попередньої оплати.


Керування послугою (підключення) здійснюється за допомогою коду: *700#1.png

Інформація про поточний стан послуги: *121#1.png


Якщо ви замовляєте пакет послуг для іншого абонента, варто врахувати, що отримати пакет послуг можна лише один раз на день. Тобто, якщо абонент, для якого ви хочете замовити пакет послуг, вже оплатив його, вам прийде відмова. У такому разі просто повторіть спробу наступного дня.


Немає обмежень на кількість абонентів, для яких можна замовити пакети послуг. Тобто, ви можете замовити пакет послуг для 10, 100 і більше абонентів.


Якщо на рахунку недостатньо коштів для замовлення пакету послуг для іншого абонента, послуга «Мобільна турбота» не надається.


Послуга діє на всій території України.

Умови послуги наведено станом на 02.04.2020 р.


Отримання послуги на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.


Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги згідно із Законом України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо згідно з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту