Послуга "Додаткові гроші"

Послуга «Додаткові гроші» дозволяє продовжувати спілкуватись навіть тоді, коли гроші на рахунку закінчились!

Підключивши «Додаткові гроші», ти автоматично отримуватимеш від 10 до 100 грн додатково для користування будь-якими послугами lifecell, а використану суму зможеш повернути після наступного поповнення.

Починаючи з 01.05.2019 в умови деактивації послуги «Додаткові гроші» будуть внесені наступні зміни: оператор деактивує послугу автоматично в момент отримання запиту від інших операторів мобільного зв’язку на перенесення номера абонента в іншу мережу. Якщо абонент не переніс свій номер в іншу мережу до кінця зазначеного терміну, послугу можна буде підключити повторно за відповідною заявою від абонента.

Як замовити

Ви абонент lifecell?

Так Ні

 

Як скористатись

Замовляй послугу, отримуй додаткові кошти та продовжуй спілкуватись!

Після підключення «Додаткові гроші» ти автоматично отримуватимеш від 10 до 100 грн додатково та зможеш використати їх на будь-які послуги lifecell.

Послугою можуть скористатися індивідуальні та корпоративні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передплати три або більше місяців та поповнили свій рахунок на 50 грн чи більше за останні 60 днів.

Вартість послуги

Підключення послуги — БЕЗКОШТОВНО.
Плата за користування послугою в межах кожної отриманої суми додаткових коштів протягом двох днів — БЕЗКОШТОВНО.

Якщо протягом двох календарних днів не буде поповнення основного рахунку, плата за користування послугою утримується відразу ж після наступного поповнення разом із сумою використаних коштів.

Плата за користування послугою в межах від 10 до 30 грн — 3,00 грн, в межах 40 грн – 4,00 грн, в межах 60 – 6,00 грн, в межах 100 грн – 10,00 грн (включаючи всі податки).

Доступна сума додаткових коштів визначається згідно наступних умов:

Максимально можлива сума додаткових коштів

Кількість днів з дня активації SIM-картки

Поповнення рахунку за останні 60 днів

10 грн

> 90 днів

≥ 50 грн

20 грн

> 270 днів

≥ 70 грн

30 грн

> 360 днів

≥ 120 грн

40 грн

> 360 днів

≥ 200 грн

60 грн

> 720 днів

≥ 100 грн

100 грн

> 720 днів

≥ 200 грн

Термін дії додаткових коштів – 7 днів (з дня початку використання). Якщо протягом цього періоду рахунок не буде поповнено, можливість користування послугами за рахунок додаткових коштів припиняється та буде відновлена автоматично після повернення використаних коштів та оплати вартості послуги.

Дізнатись доступну суму додаткових коштів наберіть *111#.  Для перевірки використаної суми та суми до сплати після поповнення - *111*111#Як замовити

 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*117*1#
 
Зателефонуйте до call-центру

0 800 20 5433

безкоштовно зі стаціонарних

5433

з мобільного

 
 
Замовте через систему самообслуговування "Мій lifecell"
 
 

Повні умови
 

Послугою можуть скористатися індивідуальні та корпоративні абоненти lifecell,  які обслуговуються на умовах передоплати три або більше місяців та поповнили рахунок на 50 грн чи більше за останні 60 днів.

Після замовлення та підключення послуги ти автоматично отримуєш від 10 до 100 грн додатково для користування будь-якими телекомунікаційними послугами lifecell у межах отриманих коштів.

Термін дії додаткових коштів – 7 днів (з дня початку використання). Якщо протягом цього періоду рахунок не буде поповнено, можливість користування послугами за рахунок додаткових коштів припиняється та буде відновлена автоматично після повернення використаних коштів та оплати вартості послуги.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

Підключення послуги – БЕЗКОШТОВНО.

Користування послугами у межах кожної отриманої суми додаткових коштів протягом двох днів – БЕЗКОШТОВНО.

Якщо протягом двох календарних днів не буде поповнення основного рахунку, плата за користування послугою утримується відразу ж після наступного поповнення разом із сумою використаних коштів.

Плата за користування послугою в межах від 10 до 30 грн — 3,00 грн, в межах 40 грн – 4,00 грн, в межах 60 грн – 6,00 грн, в межах 100 грн – 10,00 грн (включаючи всі податки).

Запитання та відповіді
 

Як замовити послугу «Додаткові гроші»?
  • Набери *117*1#  та підтвердь свій запит
  • Набери *123# , обери Upravlinnia rahunkom, далі Dodatkovi groshi та підтвердь свій запит
  • За допомогою системи самообслуговування Мій lifecell
 
Як відмовитись від послуги «Додаткові гроші»?

Набери *123#, обери Upravlinnia rahunkom, Dodatkovigroshi та підтвердь свій запит.

Набери *117*1# та підтвердь свій запит.

 
Як дізнатися залишок додаткових коштів?

Для перевірки залишку додаткових коштів набери *111#.

 
Як дізнатися використану суму та суму до сплати після поповнення?

Для перевірки використаної суми та суми до сллати після поповення набери *111*111#.

 
Хто може скористатися послугою «Додаткові гроші»?

Послугою можуть скористатися індивідуальні та корпоративні абоненти, які обслуговуються на умовах передплати більше 3 місяців та поповнили рахунок на 30 грн чи більше за останні 60 днів. Крім абонентів, які перебувають на території визначеній в Розпорядженні Кабінету Міністрів України № 1085-р від 07.11.2014

 
 
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту