ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ WOWLIFECELL

Якщо ви проживаєте у Черкасах чи Черкаській області, і одного дня вам прийде SMS від WOWlifecell, це означатиме, що ви нарешті дочекалися на свою… ВауВигоду…

Обов'язково відкрийте SMS від WOWlifecell, адже у ньому завжди йдеться про вигоди для вас.

WOWlifecell – це програма лояльності від lifecell, що стартувала у Черкасах та Черкаській області 01.10.2019 та діятиме до 31.12.2020 включно.

За умовами програми кожен індивідуальний абонент lifecell, який проживає на території Черкаської області, зможе отримати ВауВигоди (заохочення) від WOWlifecell двічі на місяць, 10 та 25 числа.

Перевірити залишок своїх ВауВигод та строк їхньої дії можна, набравши *808#.


Найважливіша умова програми WOWlifecell – надану ВауВигоду потрібно використати. Хто використовує – той отримує нові ВауВигоди. Які – це секрет, що розкривається лише в SMS від WOWlifecell. Тобто ви не знаєте, які саме ВауВигоди прийдуть вам наступного разу, та головне, що вони обов’язково прийдуть!


ПОВНІ УМОВИ

У програмі лояльності можуть взяти участь лише індивідуальні абоненти lifecell, що обслуговуються на умовах усного та письмового договорів на умовах передоплати, та більшу частину місяця проводять у Черкаській області (порівняно з іншими територіями).

Серед ВауВигід (заохочень) абонент може отримати:

  • до 10 ГБ на 14 днів;
  • до 50 хвилин по Україні на 14 днів;
  • до 50 бонусів кешбеку на бонусний рахунок на 14/28 днів.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Щоб відмовитись від участі у програмі лояльності WOWlifecell, абонент може звернутися в офіційний магазин lifecell або набирати 5433 та повідомити про це оператору контактного центру.

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту