Акція «ВінКвіз: квитки на епічну історію «Королева-воїн» (у кіно з 6 жовтня)


Надзвичайна історія, натхненна реальними подіями.


Фільм розкаже про силу та відвагу жінок, які виборювали власну незалежність в королівстві Дагомея у 18 та 19 століттях.

Акція від ВінКвіз: тільки з 03.10.2022 по 09.10.2022 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «ВінКвіз» та отримайте можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ епічної історії «КОРОЛЕВА-ВОЇН».

Для участі в Акції набирайте *999# або відправляйте 1 на SMS-номер 999 протягом Строку дії Акції.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 03.10.2022 по 09.10.2022 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «ВінКвіз» протягом Строку дії Акції, набравши *999# або відправивши 1 на номер 999.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «ВінКвіз», автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ до порталу «ВінКвіз» за адресою https://wq.lifecell.ua з моменту активації. Абонент, який успішно активує Послугу «ВінКвіз», набравши *999# або надіславши 1 на номер 999, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на показ епічної історії «КОРОЛЕВА-ВОЇН». Усього 5 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «ВінКвіз» складає 5,00 грн. на 1 календарний день, в перший день перша гра безкоштовно для нових користувачів. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «ВінКвіз» не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний день, якщо абонент не відмовився від неї. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «ВінКвіз» не стягується.
  • Для деактивації Послуги «ВінКвіз» абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 999. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту