Вигравайте квитки на фільм «Меррі Поппінс повертається»!

Історія найвідомішої няні у світі у новій інтерпретації від Дісней! Яскраве фентезі подарує новому поколінню дітей і дорослих зустріч з неповторною Мері Поппінс, яка упевнена, що для справжніх див завжди є місце!

Акція від кулінарного сервісу Всі Рецепти: тільки з 10 по 16 грудня 2018 року включно (далі – Строк Акції) активуйте послугу Всі Рецепти та отримайте доступ до каталогу смачних страв зі всього світу, а також можливість стати володарем однієї з 5-ти парт квитків на до прем’єрний показ сімейного кінофільму “Мері Поппінс повертається” та фірмових сувенірів!

Для участі в Акції набирайте *366*1#, або відправляйте 1 на SMS-номер 366 протягом Строку дії Акції.

Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 10.12.2018 по 16.12.2018 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Всі Рецепти» протягом Строку дії Акції, набравши *366*1# або відправивши 1 на номер 366.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Всі Рецепти», автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для перегляду контенту з порталу «Всі Рецепти» за адресою https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/korysni-poslugy/vsi-retsepty/ з моменту активації. Абонент, який успішно активує Послугу «Всі Рецепти», набравши *366*1# або надіславши 1 на номер 366, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на допрем′єрний показ кінофільму “Мері Поппінс повертається” та 5-ти фірмових сувенірів. Усього 10 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «Всі Рецепти» складає 3 гривні за 1 календарний тиждень, перші 3 дні – безкоштовно для нових користувачів. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Всі Рецепти» не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний тиждень, якщо абонент самостійно не відмовився від неї.
  • Для деактивації Послуги «Всі Рецепти» абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 366. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту