Вигравайте квитки на фільм «Марія – королева Шотландії»!

Дві номінантки на премію «Оскар» – Сірша Ронан та Марго Роббі – у ролі двох королев. 18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє своє право на англійський трон та втягується в протистояння зі своєю сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.

Акція від мобільного додатку TV+ кінотеатр у твоїй кишені!

Тільки з 8 по 14 січня 2019 року включно (далі – Строк Акції) підписуйтесь на послугу Cinema Premium *225*8# за 49 грн/місяць, щоб дивитися фільми! Перші 10 днів користування послугою безкоштовні!

Отримайте можливість виграти 10 пар квитків на допрем’єрний показ історичного фільму «Марія – королева Шотландії».

Для участі в Акції набирайте *225*8# протягом Строку дії Акції та насолоджуйтеся улюбленими фільмами будь-де у зручний саме для вас час!Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 08.01.2019 по 14.01.2019 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити послугу мобільного телебачення TV+ протягом Строку дії Акції, набравши *225*8#.
  • Абонент, який успішно активує послугу мобільного телебачення TV+, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для перегляду контенту з порталу TV+ з моменту активації послуги. Абонент, який успішно активує послугу TV+, набравши *225*8#, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 10-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на допрем′єрний показ кінофільму “Марія – королева Шотландії”. Усього 10 переможців в Акції.
  • Вартість послуги TV+ Cinema Premium складає 49 гривень за 1 календарний місяць, перші 10 днів – безкоштовно для нових користувачів. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні послуги TV+ не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний місяць, якщо абонент самостійно не відмовився від неї.
  • Для деактивації послуги TV+ абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 225. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту