Вигравай телефон General Mobile 8 з хмарним сховищем lifebox

За умовами акції "Вигравай телефон General Mobile 8 з хмарним сховищем lifebox " (далі - Акція) брати участь можуть всі фізичні особи абоненти ТОВ «лайфселл» та абоненти інших мобільних операторів України (далі – Учасники), яким виповнилося 18 років, які ознайомилися з цими правилами та встановили мобільний додаток lifebox (у випадку, якщо він ще не був встановлений) та завантажили 10 або більше фотографій або 3 або більше відео або 5 або більше пісень в lifebox протягом періоду дії акції.

Умови акції:

 • Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 19.11.2018р. по 19.12.2018р. (включно) (далі – Строк дії Акції).
 • В Акції можуть брати участь всі користувачі хмарного сховища lifebox, як вже існуючі так і нові, які завантажили хмарне сховище lifebox на свій мобільний пристрій, успішно зареєструвалися в додатку та завантажили 10 або більше фотографій або 3 або більше відео або 5 або більше пісень в lifebox протягом строку дії Акції.
 • За результатами строку дії Акції в перший робочий день після закінчення формуються списки Учасників, які відповідають умовам п.2 та п.3 та за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки з цих списків обираються переможці.
 • Після закінчення строку дії Акції Учасники отримують можливість виграти 10 (десять) мобільних телефонів General Mobile 8 (далі – Приз).
 • Один Учасник, визначений за абонентським номером може стати переможцем Акції лише один раз протягом Строку дії Акції та отримати лише один Приз.
 • Переможці будуть проінформовані про виграш Призу шляхом телефонного дзвінка від відповідального співробітника ТОВ «лайфселл» протягом першого робочого дня після закінчення строку дії Акції.
 • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання одного з телефонів переходить до Учасника резервного складу. Кожен Учасник резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали умови, які описано в п.п. 2 - 6 цих правил протягом Строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 10 осіб.
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право змінити Призи чи надати цільові грошові призи, або надати альтернативні призи.
 • Для отримання Призу кожен переможець повинен надати ТОВ «лайфселл» ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості.
 • У разі неотримання Призу, якщо Учасник мав на нього право або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, абонент повинен звернутися у робочі дні за контактними телефонами 5433 (тільки для абонентів ТОВ «лайфселл») або за номером 0800205433 (для всіх абонентів) не пізніше 31.12.2018 року включно. У випадку, якщо Учасник не звернувся до 31.12.2018 року включно з питань неотримання Призу, Учасник втрачає право на його отримання.
 • Переможці не можуть передавати права на Приз третім особам.
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право самостійно визначати точну суму коштів, що буде витрачена на надання Призів. ТОВ «лайфселл» не несе відповідальності за додаткові витрати переможця. Відповідальність за сплату податків за Призи покладається на ТОВ «лайфселл».
 • Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними Призів у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі Призів підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у конкурсі у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю і фотографії тощо будуть належати ТОВ «лайфселл».
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право вносити зміни до умов та строків проведення Акції. У випадку будь-яких змін інформацію про це буде надано на веб-сайті www.lifecell.ua.
 • Визнання недійсним будь-якого положення цих Правил не впливає на чинність Правил у цілому.
 • ТОВ «лайфселл» звільняється від будь-якої відповідальності стосовно наслідків використання Призів після їх вручення переможцям.
   

  Текст помилки

  Коментар

  Відправити відмінити
  Ви вибрали занадто багато тексту