Вигравай квитки та сувеніри з символікою мультфільму «ЛЮДИНА-ПАВУК: НАВКОЛО ВСЕСВІТУ»

Культовий супергерой відтепер у анімації нового покоління! Підліток з Нью-Йорка живе у світі безмежних можливостей Людини-павука, де костюм супергероя носить не лише він.

Акція від lifecell video: тільки з 29.11.2018 по 06.12.2018 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу lifecell video пакет «Онлайн» та отримайте можливість стати володарем однієї з п'яти пар квитків на фільм, одного з трьох рюкзаків, термокружки або пеналу з символікою мультфільму «ЛЮДИНА-ПАВУК: НАВКОЛО ВСЕСВІТУ».

Для участі в Акції активуйте послугу lifecell video - набирайте комбінацію *226*1# протягом Строку дії Акції.


Умови Акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 29.11.2018 по 06.12.2018 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити послугу «lifecell video» «Онлайн» протягом Строку дії Акції, набравши комбінацію *226*1#.
  • Абонент, який успішно активує послугу «lifecell video» «Онлайн» , набравши комбінацію *226*1#, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші однієї з 5 пар квитків на фільм, одного з трьох рюкзаків, термокружки або пеналу з символікою мультфільму «ЛЮДИНА-ПАВУК: НАВКОЛО ВСЕСВІТУ » . Усього 10 переможців в Акції.
  • Вартість послуги lifecell video пакет "Онлайн" складає 10 гривень, плата відбувається в лише в день користування послугою та надає абоненту можливість отримати 1 ГБ для користування ресурсами: YouTube, MEGOGO, DIVANTV, OLL.TV, 1+1(https://1plus1.video). У разі використання 1 ГБ послуга продовжується автоматично при наявності достатньої суми коштів на рахунку.
  • Для деактивації Послуги «lifecell video» абонент повинен набрати комбінацію *112# та за допомогою екранних підказок деактивувати послугу.
  • Переможці визначаються випадковою комп’ютерною вибіркою 10 грудня 2018 року.
  • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх користувачів послуги «lifecell video», котрі здійснили акційну підписку на пакет "Онлайн" протягом Строку дії Акції.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту