LIFECELL ЖУРНАЛИ: КВИТКИ НА ФІЛЬМ «UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ» (у кіно з 10 лютого)

Одна з найвідоміших комп'ютерних ігор оживе на великому екрані!


До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт.

Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.

Акція від lifecell Журнали: тільки з 08.02.2022 по 14.02.2022 включно (далі - Термін дії Акції) Ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ фільму "UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ"! Для цього, в зазначений період, активуйте послугу «lifecell Журнали» і завантажте додаток.


Для участі в акції відправте 1 на SMS-номер 227 або введіть короткий USSD код *227*1# протягом Терміну дії Акції та завантажте додаток з Google Play або App Store за посиланням, що надійде в SMS.

Перші 3 дні користування послугою безкоштовні. Після завершення трьох календарних днів з дня активації послуги, а також для тих, хто підключив сервіс «lifecell Журнали» повторно, вартість послуги «lifecell Журнали» становитиме 2,50 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для деактивації послуги «lifecell Журнали» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 227. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передоплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з 08.02.2022 по 14.02.2022 року включно (далі - Термін дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «lifecell Журнали» протягом Терміну дії Акції, відправивши 1 на номер 227 або ввеcти короткий USSD код *227*1#. Після активації сервісу абоненту необхідно завантажити додаток lifecell Журнали з Google Play або App Store. Для зручності в повідомленні буде лінк, за яким можна завантажити додаток.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» вперше протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для читання всіх журналів сервісу «lifecell Журнали» на 3 календарні дні з моменту активації Акції без додаткової оплати.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «lifecell Журнали» і завантажить додаток протягом Терміну дії Акції, автоматично вважається учасником Акції та бере участь в розіграші 5 пар квитків в кіно на показ фільму "UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ". Кожен учасник акції може виграти тільки один приз - одну пару квитків в кіно.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту