Акція «Українці-Разом!»

З 19.08.2020 відбудуться зміни в переліку тарифних планів, які беруть участь в акції «Українці-Разом!» (надалі – Акція).

Тарифний план «Хайп 2019» припиняє участь в Акції. Тарифні плани «Смарт Лайф», «Вільний Лайф», «Plalitum Лайф» додаються до переліку тарифних планів, що приймають участь в Акції. У вказаних тарифах знижка застосовується лише на пакет без послуги «Плюс».

Абоненти, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Хайп 2019» з підключеною Акцією мають змогу продовжувати користуватись знижкою на тарифний план на умовах Акції, у разі зміни свого тарифного плану на один з акційних до 18.08.2020 включно. Зміна тарифного плату абонентами до 18.08.2020 включно буде здійснена без стягнення оплати.

Якщо такі абоненти не змінять свій тарифний план до 18.08.2020, акція буде деактивована автоматично.

В подальшому, щоб знову користуватись Акцією, їм буде достатньо змінити свій тарифний план на один з акційних та знову підключити Акцію.

Абоненти, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Хайп 2019» з підключеною Акцією, проінформовані про зміни за допомогою SMS-повідомлення.


Ви маєте карту учасника Всеукраїнської організації учасників АТО «Українці-Разом!»? Тоді отримуйте знижку прямо зараз!

Кожен учасник програми «Українці-Разом!» має можливість отримати 10% знижку на сплату вартості пакету послуг за одним із визначених тарифів. Для активації знижки наберіть короткий код *555# та натисніть кнопку виклику. Далі введіть останні 9 цифр карти учасника «Українці-Разом!» (цифри вказані на звороті карти), Вашу дату народження та далі дійте за підказками.

Після активації абонент отримуватиме знижку 10% при кожній наступній сплаті пакету послуг за своїм тарифом.

Акція діє з 07.04.2018 року по 31.12.2021 року для тарифних планів:

Абсолютна Свобода M, Абсолютна Свобода L, Жара GO, Лайфхак 2019, Лайфхак, Platinum 2019, Platinum Plus, Premium, Premium Exclusive, Хайп, Жара GO PLUS, Лайфхак 2020, Platinum, Смарт Лайф, Вільний Лайф, Platinum Лайф.

Активація знижки за допомогою карти родича учасника «Українці-Разом!», можлива за номером телефону, який був активований не більше ніж 14 днів.

Важливо! Карта «Українці-Разом!» повинна бути активована.

Активувати карту можливо на сайті: kartka.ukrazom.org

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту