Акція «Подаруйте турботу разом з Paycell»

Як привітати рідних з днем Святого Валентина? – Подарувати турботу та переказати кошти на мобільний рахунок або банківську картку разом з Paycell.

Робіть приємно рідним та вигравайте подарунки для себе. Розігруємо екшн-камеру Go Pro за найбільшу кількість переказів від 100 грн.


Привітати абонента lifecell


Привітати абонента Київстар


Привітати абонента Vodafone


Надіслати привітання на банківську картку

Умови акції:

 • Період проведення Акції : 07.02.2022 - 20.02.2022 (включно)
 • Територія проведення Акції: вся територія України (крім тимчасових окупованих та непідконтрольних територій).
 • Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою винагороди.
 • Учасники Акції – абоненти ТОВ «лайфселл», що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах усного та письмового договору, які здійснили переказ на мобільний рахунок іншого абонента або переказ на банківську картку від 100 грн (без урахування комісії) з мобільного рахунку lifecell на ресурсі https://paycell.lifecell.ua/ в період з 07.02.2022 - 20.02.2022 (включно).
 • Визначення переможця Акції відбудеться серед учасників Акції за кількістю їх транзакцій на суму від 100 грн впродовж Акційного періоду. Якщо таких користувачів декілька, переможець визначається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки протягом одного робочого дня з моменту завершення відповідного Акційного періоду. В період проведення Акції розігрується 1 (одна) екшн-камера GoPro HERO8 Black.
 • Переможець Акції буде проінформований про отримання винагороди шляхом особистого телефонного дзвінка першого робочого дня після визначення переможця.
 • В разі неможливості зв’язатися з переможцем Акції протягом 2-х робочих днів, право на отримання винагороди переходить до учасника резервного складу.
 • Переможці мають отримати винагороду до 14.03.2022 (включно).
 • Для отримання винагород кожен переможець Акції повинен надати Організатору ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта або паспорта у вигляді ID-картки з додатком про підтвердження реєстрації місця проживання (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості. Додатково переможець Акції повідомляє Організатору свою електрону адресу.
 • Про деталі вручення та місце вручення Організатор повідомить переможцям в телефонному дзвінку.
 • Переможці не можуть передавати права на Приз третім особам.
 • Організатор не несе відповідальності за додаткові витрати переможця. Відповідальність за сплату податків за Призи покладається на Організатора.
 • Вручення Призів переможцям здійснюється Організатором.
 • Усі податки за отримані Призи сплачуються згідно з чинним законодавством України.
 • Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов’язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.
 • Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними Призів у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі Призів підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у конкурсі у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю і фотографії тощо будуть належати ТОВ «лайфселл».
 • Організатор залишає за собою право за необхідності вносити зміни до цих Умов і ці зміни будуть розміщені на https://www.lifecell.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування та мають відношення до всіх учасників Акції, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами /доповненнями до цих Умов.
 

Запитання та відповіді
 

Що таке Paycell?

Платіжний сервіс Paycell - це портал для оплати популярних продуктів або послуг за допомогою мобільного рахунку. Детальніше про Paycell: https://paycell.lifecell.ua/

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи є обмеження по сумі платежів з мобільного рахунку lifecell?

Так. Для платежів з мобільного рахунку встановлено ліміт на разову транзакцію – 3 000 грн та місячний ліміт – 6 000 грн.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Який строк та територія дії акції?

Акція проводиться у період з 07.02.2022 по 20.02.2022 . включно на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
У Акції беруть участь лише перекази на мобільний рахунок та перекази на банківську картку?

Так.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як визначаються переможці акційного періоду?

Визначення переможця Акції відбудеться серед учасників Акції за кількістю їх транзакцій впродовж Акційного періоду. Якщо таких користувачів декілька, переможець визначається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Для участі в Акції потрібно робити перекази і на банківську картку і на номер телефону?

Ні, для участі в Акції достатньо виконати хоча б один із переказів (на банківську картку або на номер телефону).

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Яка мінімальна сума переказу для участі в Акції?

Для участі в Акції необхідно зробити переказ на суму від 100 грн (без врахування комісії).

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Для участі в Акції потрібно робити перекази на мобільний рахунок лише абонентів lifecell?

Ні, для участі в Акції можна робити перекази на мобільні рахунки lifecell, Київстар, Vodafone та на банківські картки.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту