Розіграш квитків на шоу «Танці з зірками» з ТV+

Хочете на власні очі побачити шоу, яке люблять у всьому світі?

Беріть участь в акції та вигравайте квитки на найтанцювальніше шоу країни «Танці з зірками»!


   

Результати розіграшу дізнавайтесь щоп‘ятниці в сторіз Facebook або Instagram сторінок lifecell!

Правила прості:

активуйте пакет послуг «TV+BASIC 30» за кодом *225*2#, завантажте додаток ТV+ за посиланням tv-plus.lifecell.ua якщо він ще у вас не встановлений, та беріть участь у розіграші квитків на українську версію міжнародного телевізійного проекту «Танці з зірками»


Умови Акції:

 • Беручи участь в Акції учасники підтверджують ознайомлення та згоду з цими умовами Акції.
 • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 25.10.2019 по 14.11.2019 року включно (далі – Строк дії Акції).
 • Для того, щоб стати учасником акції абоненту необхідно, завантажити мобільний додаток ТV+ за посиланням: tv-plus.lifecell.ua (у випадку, якщо він ще не був встановлений), та активувати пакет послуг «TV+ Basic 30» (надалі – Послуга), набравши *225*2#, та натиснути виклик.
 • Абонент, який успішно активував Послугу, набравши *225*2#, автоматично вважається учасником акції та бере участь у щотижневому розіграші однієї з 3 пар квитків на українську версію міжнародного телевізійного проекту «Танці з зірками», що відбудуться 3 листопада 2019 року, 10 листопада 2019 року та 17 листопада 2019 року. Усього 3 переможці акції.
 • Всім новим користувачам мобільного додатку ТV+ надається 10 (десять) календарних днів доступу до Послуги, вартість яких включена до вартості діючого на момент замовлення Послуги пакету послуг, наданого Абонентові на умовах тарифного плану, на якому обслуговується Абонент та додатково не стягуються; такий доступ надається Абонентові одноразово та не надається при повторному замовленні Послуги. Після 10 (десяти) днів вартість пакету «TV+ Basic» складає 69 грн на 30 днів. Деталі надання послуги за посиланням: https://www.lifecell.ua/uk/tv-plus/
 • Переможці визначаються шляхом випадкової комп’ютерної вибірки за результатами ігрових тижнів як вони зазначені нижче:

  1 період – з 25.10 по 31.10
  2 період – з 01.11 по 07.11
  3 період – з 08.11 по 14.11

  та будуть проінформовані про виграш, шляхом телефонного дзвінка на наступний день, відповідно 1 листопада 2019 року, 8 листопада 2019 року та 15 листопада 2019 року.
 • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається шляхом додаткової випадкової комп’ютерної вибірки серед всіх абонентів, які успішно активували Послугу протягом відповідного ігрового періоду.
 • Виплата призів у грошових еквівалентах або її заміна будь-яким іншим матеріальним благом не передбачена.
 • Організатор не несе відповідальності за додаткові витрати переможців.
 • Відповідальність за сплату податків за приз покладається на Організатора.
 • Вручення призу переможцям здійснюється Організатором. Організатор самостійно несе можливі ризики, а також відповідальність, пов’язану з врученням призів переможцям.
 • У разі неотримання призу переможцем, або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, переможець повинен звернутися у робочі дні за нижче вказаними контактними телефонами не пізніше 14.11.2019 включно. У випадку, якщо переможець не звернувся до 14.11.2019 (включно) з питань отримання або неотримання призу, переможець втрачає право на його отримання.
 • Організатор залишає за собою право вносити зміни до умов та строків проведення Акції. У випадку будь-яких змін інформацію про це буде наведено на веб-сайті www.lifecell.ua.
 • Визнання недійсним будь-якого положення цих Правил не впливає на чинність Правил у цілому.
 • Організатор Акції звільняється від будь-якої відповідальності стосовно наслідків використання призу після його перерахування на користь переможця Акції.

Організатором Акції є «АРЕНА-МЕДІА ЕКСПЕРТ», яка забезпечує вручення призів переможцям Акції. Тел. (044) 239521

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту