Дитячий світ: білети на анімаційну пригоду "ТАЧКИ 3"

Настав час дізнатися, що саме перетворює гонщика на чемпіона у світі ТАЧОК Disney\Pixar! Улюбленець публіки Блискавка Макквін має довести новому поколінню, що на трасі йому досі немає рівних. Попереду карколомні пригоди з новими друзями і ризиковані ситуації, від яких перехоплює подих. За пальне анімаційних перегонів відповідає український дубляж, повний драйву і гумору.

ТрейлерАкція від Дитячого світу: тільки з 05.06.2017 по 09.06.2017 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «Дитячий світ» за адресою https://ds.lifecell.ua та скористуйтесь можливістю стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на допрем′єрний показ , який відбудеться 12 червня у кінотеатрі «Сінема Сіті» анімаційної пригоди "ТАЧКИ 3" або одного з 5-ти сувенірів!
Для активації Акційної пропозиції відправте 1 на SMS-номер 693 або наберіть *693*2# протягом Строку дії Акції.                               
Умови Акції:
  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 05.06.2017 по 09.06.2017 року включно.
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Дитячий світ» протягом Строку дії Акції, набравши *693# або *693*2# чи відправити 1 на SMS-номер 693.
  • Перші 2 календарних дні безкоштовно тільки для нових користувачів. Після завершення двох календарних днів вартість послуги буде складатиме – 2 грн. в день (з ПДВ та ПФ).
  • Деактивація: відправити STOP або СТОП на номер 693 або виберіть відповідний пункт в USSD меню *693#.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту