Акція "Спробуй Інтернет за акційною ціною"

Відтепер нові абоненти, які приєднались до мережі lifecell, мають можливість протестувати lifecell Інтернет протягом двох місяців, сплачуючи лише 1 гривню за мегабайт!

Починаючи з 30.07.11 нові абоненти, які приєднались до мережі lifecell, на третій день отримають SMS запрошення спробувати lifecell Інтернет протягом двох місяців за 1 гривню за 1 мегабайт. Для того, щоб скористатися спеціальним тарифом, достатньо лише розпочати користуватись lifecell Інтернетом після отримання повідомлення про акцію!

безкоштовно

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

Прийняти участь в Акції можуть всі індивідуальні абоненти, окрім тарифних планів: life:)шалений день, life:) communicator, Вільний life:) максимум, Вільний life:) ЗАХІД, Вільний life:) Максимум без поповнень, Турист life:).

Абоненту, який з 30.07.2011 р. вперше активував стартовий пакет та зареєструвався в мережі ТОВ "Астеліт", на третій день перебування в мережі відправляється повідомлення з номера life:) про можливість участі в акції.

Можливість скористатись акційною пропозицією активна протягом двох місяців з моменту отримання повідомлення про участь в акції.

Право на участь в Акції може бути надане абоненту лише один раз.

Вартість послуги:

1 МБ трафіку протягом 2-х місяців з моменту отримання SMS повідомлення про акцію коштує 1 гривню (з ПДВ без ПФ).

Після закінчення акції застосовується стандартна тарифікація послуги «Доступ до Інтернету».

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту