Стартовий пакет "Універсальний"


ПЕРЕВАГИ


Найкращі тарифи в одному пакеті! Обирай свій тарифний план в пакеті «Універсальний» та отримуй ще більше переваг:

 • «Дзвінки всім» – перший місяць включено та 2 ГБ Інтернету у подарунок
 • «3G+ Свобода М» – перший місяць включено
 • «3G+ Гаджет 2ГБ» – перший місяць включено та 1 ГБ Інтернету у подарунок
 • «Смарт сім’я S» – перший місяць лише за 75 грн
 • «PREMIUM» – перший місяць лише за 340 грн

ВАРТІСТЬ СТАРТОВОГО ПАКЕТУ


60 грн

 

Як скористатись


Підключити тарифний план дуже легко!
Користувачам смарт-пристроїв достатньо:

 • відключити використання Wi-Fi на своєму смарт-пристрої
 • вставити SIM-карту в смартфон або планшет
 • перейти за посиланням s.lifecell.ua/sp
 • обрати свій тарифний план та натиснути «Підключити».

Також доступні додаткові способи підключення тарифного плану.
У цьому разі спочатку активуйте SIM-картку дзвінком на 111 (безкоштовно) та підключайте тарифний план через найбільш зручний для вас канал самообслуговування:

 • короткий код *141# 1.png
 • дзвінок на 5433 1.png
 • персональний кабінет на my.lifecell.ua.

СХЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯТарифний план

Пакет послуг на 30 днів

"3G+ Свобода М"

"Дзвінки всім"

"3G+ Ґаджет 2ГБ"

"Смарт сім’я S"

"PREMIUM"

Перший місяць1, грн/30 днів

0

0

0

75

340

3G+ Інтернет6

5ГБ 2

4

2ГБ 4

6 ГБ

15 ГБ

Дзвінки на lifecell


750

Безліміт


0,50 грн/хв

Безліміт

Безліміт

Дзвінки на інші мережі по Україні, хв

50

200

1500

Соцмережі

Безкоштовно3

-

-

-

Безкоштовно3

SMS по Україні

-

50 SMS за 1 грн
в день користування

-

500

1500

Месенджер BIP

Безкоштовно

Безкоштовно

-

Безкоштовно

Безкоштовно

Мелорінг у подарунок5

Безкоштовно
протягом
15 днів після підключення

Безкоштовно
протягом
15 днів після підключення

-

-

-

Вартість з 31го дня
з моменту підключення,
грн/30 днів

100

40

49

135

400

Підключення

*141*502#1.png

*408#1.png

*141*402#1.png

*253#1.png

*234#1.png

Повні умови
 

Стартовий пакет «Універсальний» не передбачає попередньо встановленого тарифного плану. Тариф ви обираєте самостійно після активації SIM-картки.

Із цим стартовим пакетом ви може підключитись до одного з наступних тарифних планів: «3G+ Свобода» з пакетом М, «Дзвінки всім», «3G+ Гаджет» з пакетом 2ГБ, «Смарт сім’я» з пакетом S, «Premium».

1Якщо вартість 30-денного пакету за обраним тарифним планом не перевищує вартості цього стартового пакету, перший 30-денний пакет послуг за таким тарифним планом ви можете отримати без додаткової оплати. У разі, якщо вартість 30-денного пакету послуг, передбаченого обраним тарифним планом, менша від зазначеної вартості стартового пакету, така різниця не повертається. У разі, якщо вартість 30-денного пакету послуг, передбаченого обраним тарифним планом, більша від вартості цього стартового пакету, для замовлення першого 30-денного пакету послуг вам достатньо сплатити відповідну різницю шляхом поповнення рахунку.

2Умови надання 2ГБ наведені на lifecell.ua в розділі «Тарифний план «3G+ Свобода»

3Вартість користування соціальними мережами та мобільними додатками Яндекс входить у рахунок плати за обраний 30-денний пакет послуг у межах відповідного тарифного плану.

4Мається на увазі, що вартість додаткового об’єму послуг надається одноразово на 30 днів з моменту підключення відповідного тарифного плану в рахунок вартості стартового пакету «Універсальний».

5Під «Мелорінг у подарунок» мається на увазі включення вартості мелодії за послугою Мелорінг на 15 днів (включно з днем підключення тарифного плану) у вартість стартового пакету. По закінченню 15 днів – автоматичне продовження мелодії за 5 грн на строк 30 днів. Відключення послуги - *150#.

6Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується і не переноситься на наступний період.

 Абонент маєте можливість  змінити тарифний план безкоштовно протягом 30 днів від дати активації стартового пакету та вибору тарифного плану. Щоб отримати пакет послуг нового тарифного плану на 30 днів, абоненту необхідно поповнити свій мобільний  рахунок на повну його вартість. 

Умови стартового пакету наведено станом на 01.03.2017 р.

Дата введення стартового пакету в дію — 01.03.2017 р.

Абонент підтверджує свою згоду з умовами користування Початковим пакетом шляхом активації SIM-картки з Початкового пакету, а також підтверджує свою згоду з умовами користування обраним тарифним планом при підключенні такого тарифного плану зі списку, що наведений в таблиці вище.

Якщо абонент не підключив тарифний план протягом 180 днів з дня активації SIM-картки, можливість отримувати вхідні дзвінки та SMS зберігається протягом 30 днів. Для продовження строку отримання телекомунікаційних послуг оператора абоненту достатньо здійснити поповнення мобільного рахунку на суму від 10 гривень одним платежем протягом зазначеного періоду. Таке поповнення продовжує строк дії номеру на 365 днів.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту