Розіграш телефону General Mobile 8 з пабліком PR-marathon в месенджері BiP

За умовами акції «Розіграш телефону General Mobile 8 з пабліком "PR-marathon" в месенджері BiP» (далі - Акція) участь беруть всі нові користувачі мобільного додатку BiP, які в період з 26.02.2019 по 03.03.2019 року завантажили месенджер BiP на свій мобільний пристрій та підписалися на паблік канал «PR-marathon», або абонент на час проведення Акції вже має бути користувачем месенджера BiP та в період проведення Акції підписатися на паблік канал «PR-marathon».

Організатором акції «Розіграш телефону General Mobile 8 з пабліком «PR-marathon» в месенджері BiP» (далі – Акція) серед користувачів додатку BiP є Приватне підприємство «3S» (далі - Організатор).

Умови акції:

  • Акція проводиться на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 26.02.2019 по 03.03.2019 включно (далі – Строк дії Акції).
  • В Акції можуть брати участь всі користувачі месенджеру  BiP, як нові, які в період з 26.02.2019 по 03.03.2019 року завантажили месенджер BiP на свій мобільний пристрій, підписалися на паблік канал «PR-marathon» в месенджері BiP, так і існуючі користувачі месенджеру BiP, які підпишуться на паблік канал «PR-marathon» в месенджері BiP (надалі – «Учасник Акції»).
  • Про успішну реєстрацію в Акції абонент дізнається, коли отримає в паблік каналі «PR-marathon» текст, такого змісту: «Приветствуем вас в канале, посвященному коммуникациям и PR-марафону #7! Тут вы найдете материалы, которые публикуются на mmr.ua по тематике коммуникаций, и сможете следить за тем, как проходит PR-марафон #7».
  • Серед усіх Учасників Акції, випадковою комп’ютерною вибіркою обирається 1 (один) абонент, який отримає 1 (один) телефон General Mobile 8.
  • Переможці визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою 04 березня 2019 року.
  • Переможці будуть проінформовані шляхом телефонного дзвінка від Організатора про перемогу протягом 04 березня 2019 року.
  • У разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3 телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента резервного складу. Кожен абонент резервного складу визначається Організатором додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали всі умови Акції протягом строку дії Акції. Загальна кількість переможців – 1 особа.

Контактний телефон ПП «3S»: +380738274140 (тарифікація згідно умов вашого тарифного плану)

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту