Роумінг life:)

Від 5,00 гривень/хвилина на всі дзвінки у роумінгу! Будь-який номер! 24 години на добу!

Всі life:) абоненти (контрактні та передоплати), які активували послугу "Роумінг life:)" додатково до їх існуючого тарифного плану до 30.04.2010, отримують 100 хвилин розмов у роумінгу за неймовірно привабливими тарифами. 100 хвилин розмов дійсні протягом 30 днів з моменту активації послуги.

5 грн / 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.



УВАГА: В мережах деяких роумінг партнерів life:) послуга «Роумінг life:)» не є доступною і тарифікація відбувається за стандартними тарифами роумінгу.

Для продовження користування послугою «Роумінг life:)» ти сплачуєш 5 грн кожні 30 днів та отримуєш 100 хвилин за спеціальним тарифом «Роумінг life:)» на вхідні та вихідні дзвінки через USSD Call Back платформу, а також на вихідні SMS.

Послуга подовжується автоматично кожні 30 календарних днів, якщо у тебе достатньо коштів на основному рахунку. Якщо у тебе недостатньо коштів на основному рахунку, на наступні 5 днів буде надано відстрочку до повної деактивації послуги, впродовж яких ти зможеш користуватись роумінгом за стандартними тарифами life:) у роумінгу.

Роумінг life:)
Тарифи, грн/хвилина

Зона

Вихідний Дзвінок**

Вхідний Дзвінок

SMS

Зона 1 Росія та СНД (окрім Туркменістану) + Європа + Туреччина + Єгипет

5,00

5,00

2,50

Зона 2 Інші країни

10,00

10,00

2,50

Увага: Вхідні SMS у роумінгу не тарифікуються.

** Лише за умови використання USSD запиту *131*номер# (наприклад, *131*380632100001#). У разі використання інших способів набору номерів використовуються стандартні тарифи life:) у роумінгу. Послуга не дійсна для дзвінків на номери операторів супутникового зв'язку (Турайа, Емсат, Інмарсат, Ірідіум).

Мінімальний інтервал тарифікації всіх вихідних та вхідних дзвінків, зроблених в межах послуги "Роумінг life:)" - 1 хвилина, тарифікація починається з першої секунди розмови.

Тариф на послугу “Roaming life:)” може бути активований до 30.04.2010.


 

Запитання та відповіді
 

Як деактивувати послугу "Роумінг life:)"?

Якщо ти користувач послуги Роумінг life:), і бажаєш деактивувати послугу, ти можеш зробити це будь-яким з нижченаведених шляхів:

  • Надішли SMS на номер 141, вказавши у тексті SMS слово "RL VYKL" для деактивації (латинськими літерами), та підтверди своє рішення за допомогою SMS-підказок.
  • Набери зі свого мобільного телефону *141# та натисни кнопку виклику. Підтверди своє рішення за допомогою підказок.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як зробити вихідний дзвінок за спеціальними тарифами "Роумінг life:)" через USSD Call Back?

Для того, щоб зателефонувати за спеціальними тарифами "Роумінг life:)" від 5,00 гривні за хвилину, набирай *131* перед номером, на який ти телефонуєш, та # після номеру. Наприклад, у разі, якщо ти телефонуєш на номер +380632100001 через USSD Call Back платформу, ти повинен набрати *131*380632100001#.

Після того, як ти набрав номер у зазначеному вище форматі, ти отримаєш повідомлення: "Запит обробляється, зачекайте, будь ласка". Якщо на твоєму рахунку достатньо коштів для дзвінків у роумінгу, через деякий час ти отримаєш вхідний дзвінок з номеру +380635505050/51. Після того, як ти відповів на цей дзвінок, з'єднання з USSD платформою буде встановлено і ти отримаєш голосове повідомлення: "Будь ласка, зачекайте з'єднання".

УВАГА: Після з'єднання з USSD платформою починається тарифікація твого дзвінка згідно тарифів "Роумінг life:)". Через короткий проміжок часу тебе буде з'єднано через USSD платформу з абонентом, номер якого ти набирав, і ти зможеш розмовляти.

Ознайомитися детальніше з умовами використання USSD Call Back платформи, а також продивитись перелік роумінг-партнерів life:), які підтримують USSD Call Back, ти можеш у розділі «Перш ніж поїхати».

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту