Акція «ВінКвіз: квитки на комедійний слешер «Ренфілд» (у кіно з 13 квітня)Зустрічайте Ніколаса Кейджа у відпадній комедії про найвідомішого вампіра сучасності Дракулу та його помічника Ренфілда!


Століттями хлопець жив у тіні самозакоханого боса, виконуючи його найдурніші забаганки.

Нарешті, після довгих років прислужництва, Ренфілд має шанс побачити життя за межами тіні навіженого шефа.

Та чи зможе він покінчити зі співзалежними стосунками?

Акція від ВінКвіз: тільки з 10.04.2023 по 16.04.2023 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «ВінКвіз» та отримайте можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ комедійного слешеру «РЕНФІЛД».

Для участі в Акції набирайте *999# або відправляйте 1 на SMS-номер 999 протягом Строку дії Акції.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 10.04.2023 по 16.04.2023 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «ВінКвіз» протягом Строку дії Акції, набравши *999# або відправивши 1 на номер 999.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «ВінКвіз», автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ до порталу «ВінКвіз» за адресою https://wq.lifecell.ua з моменту активації.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «ВінКвіз», набравши *999# або надіславши 1 на номер 999, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на показ комедійного екшну «РЕНФІЛД». Усього 5 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «ВінКвіз» складає 7,00 грн. на 1 календарний день, в перший день перша гра безкоштовно для нових користувачів. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «ВінКвіз» не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний день, якщо абонент не відмовився від неї. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «ВінКвіз» не стягується.
  • Для деактивації Послуги «ВінКвіз» абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 999. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту