АКЦІЯ «РАЗОМ ДЕШЕВШЕ»
Заплатіть за 3 пакети послуг, а отримайте – 4!


Чому так?


Бо разом дешевше!

Акція «Разом Дешевше» – це персональна пропозиція, що діє лише для обраних абонентів. Отже, якщо ви отримали SMS із запрошенням, значить ви ─ один зі щасливчиків!


Зробіть всього 2 кроки:


1. наберіть *365# та активуйте акцію;

2. поповніть рахунок на суму, не меншу, за вказану в SMS одним платежем.


Отримайте SMS, де зазначено, як будуть нараховуватись 4 пакети послуг за вашим тарифним планом, та перевірте залишок за кодом: *365#.

Активувати акцію та оплатити 3 пакети послуг можна лише протягом 5 днів з моменту отримання SMS із запрошенням.

Якщо ви користуєтесь послугою «Додаткові гроші», то в SMS буде вказана вартість 3-х пакетів разом із сумою до сплати за використання «Додаткових грошей».

Приємного спілкування!


Повні умови

Кожен із 4-х пакетів послуг за вашим тарифним планом буде нараховуватись після закінчення періоду дії попереднього пакету послуг. Якщо ви використаєте свій пакет послуг раніше, наберіть *700# ─ і одразу отримаєте наступний пакет послуг у межах акції.

При переході на інший тарифний план акційні пакети послуг втрачаються. Гроші за невикористані пакети послуг не повертаються.

Якщо ви користуєтесь послугою «Додаткові гроші», то потрібно спочатку повернути використанні кошти та оплатити користування послугою, а потім брати участь в Акції «Разом дешевше».

Знижки за акцією «Разом Дешевше» не додаються до знижок, наданих у межах інших акцій.

Акція доступна для абонентів ТОВ «лайфселл», що уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній або письмовій формі, обслуговуються за індивідуальними тарифними планами та отримали SMS-запрошення на участь в Акції.

Акція із зазначеними умовами діє з 13.05.2020 до 30.06.2020 (включно) на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги згідно із Законом України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо згідно з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту