Акція в рамках послуги Busuu: вивчайте іноземні мови та вигравайте квитки на фільм "Тихе Місце 2"

Родина продовжує боротися за життя у повній тиші! Після сутички з істотами у власній оселі, вони опиняться віч-на-віч з жахами зовнішнього світу. Ступивши у невідомість, сім'я з'ясовує, що створіння, які полюють на звук - не єдина загроза за межами безпечного місця.



Вивчайте іноземні мови та вигравайте запрошення в кіно!

Організатором Акції є ТОВ «Telenity Iletisim Sistemleri Sanayi Ticaret A.S.», яке здійснює визначення переможців відповідно до умов Акції, а також забезпечує вручення призів учасникам Акції.


Акція від послуги Busuu: з 18.05.2021 по 23.05.2021 включно (далі - Термін дії Акції).

Ви можете стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на передпрем'єрний показ фільму "Тихе Місце 2" (1 пара квитків на 2 людини на будь-який сеанс, який відбудеться в кінотеатрі «Оскар» в ТЦ Gulliver)! Для цього, в зазначений період, підключіть послугу «Busuu».

Для підключення послуги відправте 1 на SMS-номер 704 або введіть USSD-запит *704# та замовте послугу за допомогою підказок діалогового USSD-меню протягом Терміну дії Акції. Перші 5 днів користування послугою безкоштовні. Після завершення п'яти календарних днів з дня підключення послуги, а також для тих, хто підключив послугу «Busuu» повторно, вартість послуги «Busuu» становитиме 2,00 гривні в день (включаючи ПДВ та ПФ). Послуга замовляється абонентом на необмежений термін до моменту відмови від послуги або до моменту припинення її надання. Для відключення послуги «Busuu» абонент повинен відправити СТОП або STOP на номер 704. Відправлення повідомлення окремо не тарифікується.

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту