АКЦІЯ «ДИТЯЧИЙ СВІТ: КВИТКИ НА АНІМАЦІЙНУ КОМЕДІЮ «ПОСІПАКИ: СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ» (у кіно з 7 липня)

Цього літа приготуйтеся до повернення феноменальної анімаційної франшизи!


Посіпаки, жовті і невгамовні повелителі мільйонів, проведуть вас туди, де все почалося.


Вибуховий гумор від Illumination і велика мрія одного хлопця стати найвеличнішим лиходієм людства.

Акція від Дитячого світу: тільки з 07.07.2022 по 13.07.2022 включно (далі – Строк дії Акції) активуйте послугу «Дитячий світ» та отримайте доступ до каталогу послуги «Дитячий світ», а також можливість стати володарем однієї з 5-ти пар квитків на показ анімаційної комедії «ПОСІПАКИ: СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ».

Для участі в Акції набирайте *693# або відправляйте 1 на SMS-номер 693 протягом Строку дії Акції.Умови акції:

  • В Акції можуть взяти участь всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах попередньої оплати або контракту.
  • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 07.07.2022 по 13.07.2022 року включно (далі – Строк дії Акції).
  • Абоненту необхідно замовити Послугу «Дитячий світ» протягом Строку дії Акції, набравши *693# або відправивши 1 на номер 693.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Дитячий світ», автоматично вважається учасником Акції та отримує доступ для перегляду та завантаження контенту з порталу «Дитячий світ» за адресою http://ds.lifecell.ua з моменту активації.
  • Абонент, який успішно активує Послугу «Дитячий світ», набравши *693# або надіславши 1 на номер 693, автоматично вважається учасником Акції та бере участь у розіграші 5-ти пар квитків (по 2 квитки на кожного переможця) у кіно на показ анімаційної комедії «ПОСІПАКИ: СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ». Усього 5 переможців в Акції.
  • Вартість послуги «Дитячий світ» складає 2,50 грн. на 1 календарний день, перші 2 дні – безкоштовно для нових користувачів. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Дитячий світ» не стягується. Послуга продовжується автоматично кожен календарний день, якщо абонент не відмовився від неї. Плата за трафік мобільного інтернету при використанні порталу «Дитячий світ» не стягується.
  • Для деактивації Послуги «Дитячий світ» абонент повинен відправити STOP або СТОП на номер 693. Відправка повідомлення окремо не тарифікується.
  • Тариф наведений у гривнях з урахуванням усіх податків.
 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту