Персоніфікуйтесь та отримайте 50 бонусів

Реєструйте свій номер онлайн за допомогою BankID або Кваліфікованого електронного підпису та отримайте 50 бонусів, які можна використати для отримання пакетів послуг за вашим тарифним планом, додаткових послуг та підписок, тощо!

Для того, щоб зареєструватися, увійдіть в Мій lifecell, оберіть інструмент онлайн-реєстрації: BankID, ідентифікуйтеся за допомогою входу в онлайн кабінет банку, підтвердіть форму реєстрації або заповніть форму реєстрації і підпишіть її за допомогою Електронно-цифрового підпису.

Відтепер ваш номер буде надійно захищений від привласнення шахраями, а на ваш рахунок буде додано 50 бонусів.
Зареєструватися

Повні умови:

  • Акція діє з 13.12.2018 по 31.01.2022 року включно.
  • Учасниками Акції є існуючі незареєстровані абоненти ТОВ «лайфселл», які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.
  • Для тарифних планів: «Просто Лайф 2020», «Смарт Лайф 2020», «Вільний Лайф 2020», Platinum Лайф 2020», «Просто Лайф. Регіон 2020», «Смарт Лайф. Регіон 2020», «Вільний Лайф. Регіон 2020», Platinum Лайф. Регіон 2020», «Інтернет БЕЗМЕЖ 2020», «Гнучкий Лайф», «Гнучкий Лайф. Регіон» діє спеціальна ціна на 4-тижневі пакети послуг для абонентів, які зареєстрували свій номер (50 бонусів на дані тарифні плани не надаються).
  • Один абонент може зареєструватися відносно необмеженої кількості ліній. Бонуси нараховуватимуться стосовно реєстрації перших 5 ліній.
  • Бонуси нараховуються строком на 30 днів. Бонусний рахунок використовується в першу чергу. Бонусний рахунок використовується відповідно до умов використання бонусного рахунку розміщених на веб-сайті http://www.lifecell.ua.
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту