Персоніфікуйтесь та отримайте 50 бонусів

Реєструйте свій номер онлайн за допомогою BankID або Електронно-цифрового підпису та отримуйте 50 бонусів, за допомогою яких можна сплачувати вартість тарифного плану, купувати додаткові послуги, сплачувати підписки, тощо!

Для того, щоб зареєструватися, увійдіть в Мій lifecell, оберіть інструмент онлайн-реєстрації: BankID, ідентифікуйтеся за допомогою входу в онлайн кабінет банку, підтвердіть форму реєстрації або заповніть форму реєстрації і підпишіть її за допомогою Електронно-цифрового підпису.

Відтепер ваш номер буде надійно захищений від привласнення шахраями, а на ваш рахунок буде додано 50 бонусів.
Зареєструватися

Повні умови:

  • Акція діє з 13.12.2018 по 29.07.2020 року включно.
  • Учасниками Акції є існуючі незареєстровані абоненти ТОВ «лайфселл», які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.
  • Один абонент може зареєструватися відносно необмеженої кількості ліній. Бонуси нараховуватимуться стосовно реєстрації перших 5 ліній.
  • Бонуси нараховуються строком на 60 днів. Бонусний рахунок використовується в першу чергу. Бонусний рахунок використовується відповідно до умов використання бонусного рахунку розміщених на веб-сайті http://www.lifecell.ua.
 

Популярні товари

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту