Акція «Сплачуйте з Paycell та вигравайте iPhone 12»

Оплатити рахунки, поповнити мобільний своїм близьким та отримати за це новесенький iPhone 12! Не мрія — Акція від Paycell.


Заходьте на сайт Paycell, сплачуйте необхідні послуги та беріть участь у розіграші двох iPhone 12.

Визначення переможця відбувається за найбільшим сумарним платежем в період дії Акції. Більше платежів – більше шансів розпочати новий рік з чудовою атмосферою та новим смартфоном.


Умови акції:

•Період проведення Акції : 20.12.2021 - 16.01.2022 (включно)

•Період проведення Акції умовно поділяється на наступні Акцій періоди:

-  Перший Акційний період: з 20 грудня по 2 січня (включно)

-  Другий Акційний період: з 3 січня по 16 січня (включно).

•Територія проведення Акції: вся територія України (крім тимчасових окупованих та непідконтрольних територій).

•Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою винагороди.

•Учасники Акції –  абоненти ТОВ «лайфселл», що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах  усного та письмового договору, які здійснили платіж з мобільного рахунку lifecell на ресурсі https://paycell.lifecell.ua/ або на ресурсах партнерів в період з 20.12.2021 - 16.01.2022 (включно). 

•Визначення переможців Акції відбудеться серед учасників Акції за сумою їх транзакцій впродовж Акційного періоду. Якщо таких користувачів декілька, переможець визначається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки протягом одного робочого дня з моменту завершення відповідного Акційного періоду. Кожного Акційного періоду розігрується 1 (один) телефон iPhone 12 128 GB. Один учасник Акції може отримати винагороду лише один раз за весь період проведення Акції.

•Переможці Акції будуть проінформовані про отримання винагороди шляхом особистого телефонного дзвінка або в особистому повідомленні направленому через соціальну  мережу Facebook протягом першого робочого дня після визначення переможця

• В разі відсутності відповіді переможця Акції протягом 12 годин, право на отримання винагороди переходить до учасника резервного складу, який визначається шляхом здійснення випадкової комп’ютерної вибірки серед учасників Акції.

•Переможці мають отримати винагороду до 28.01.2022  (включно).

• Для отримання винагород кожен переможець Акції повинен надати Організатору ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта або паспорта у вигляді ID-картки з додатком про підтвердження реєстрації місця проживання (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості. Додатково переможець Акції повідомляє Організатору свою електрону  адресу.

•Про деталі вручення та місце вручення Організатор повідомить переможцям в телефонному дзвінку. 

•Переможці не можуть передавати права на Приз третім особам.

•Організатор не несе відповідальності за додаткові витрати переможця. Відповідальність за сплату податків за Призи покладається на Організатора

•Вручення Призів переможцям здійснюється Організатором

•Усі податки за отримані Призи сплачуються згідно з чинним законодавством України.

•Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов’язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.

• Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними Призів у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі Призів підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у конкурсі у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю і фотографії тощо будуть належати ТОВ «лайфселл».

• Організатор залишає за собою право за необхідності вносити зміни до цих Умов і ці зміни будуть розміщені на https://www.lifecell.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування та мають відношення до всіх учасників Акції, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами /доповненнями до цих Умов.

 

Запитання та відповіді
 

Що таке Paycell?

Платіжний сервіс Paycell - це портал для оплати популярних продуктів або послуг за допомогою мобільного рахунку. Детальніше про Paycell: https://paycell.lifecell.ua/

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як здійснити онлайн платіж за допомогою Paycell?

Для користування послугою вам потрібно відвідати портал Платіжного сервісу Paycell https://paycell.lifecell.ua/, вибрати сервіс, яким ви бажаєте скористатись та здійснити оплату. Доступ до сторінки можливо здійснити з будь-якого пристрою, як з персонального комп’ютера, так і за допомогою смартфона.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи є обмеження по сумі платежів з мобільного рахунку lifecell?

Так. Для платежів з мобільного рахунку встановлено ліміт на разову транзакцію – 3 000 грн та місячний ліміт – 6 000 грн.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Який строк та територія дії акції?

Акція проводиться у період з 20.12.2021 по 16.01.2022 . включно на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Хто може брати участь у акції «Сплачуйте з Paycell та вигравайте iPhone 12»?

Абоненти ТОВ «лайфселл», що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах усного та письмового договору більше ніж 8 днів з моменту активації номеру або заміни SIM-картки, які користуються платіжним сервісом Paycell, та яким на час проведення акції виповнилося 18 років. У Акції не можуть брати участь працівники Організатора та Замовника, підрядників Організатора, що мають відношення до проведення цієї Акції, а також їх родичі першого та другого ступенів споріднення.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
У Акції беруть участь лише платежі здійсненні на ресурсі https://paycell.lifecell.ua/?

Ні, для участі в Акції можна сплачувати послуги мобільними грошима lifecell на ресурсах партнерів.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи буду я учасником Акції, якщо я зробив покупку не з мобільного рахунку lifecell?

Ні. Оплата з мобільного рахунку lifecell є необхідною умовою для участі в Акції.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як визначаються переможці акційного періоду?

Визначення переможців Акції відбудеться серед учасників Акції за сумою їх транзакцій впродовж Акційного періоду. Якщо таких користувачів декілька, переможець визначається за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Як я зрозумію, що переміг/перемогла в акції, та як отримати подарунок?

Переможець буде повідомлений про виграш шляхом телефонного дзвінка від Організатора акції.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
Чи можу я отримати декілька призів під час дії Акції?

Ні, під час дії Акції один учасник може отримати лише один приз.

Чи відповіли ми на ваше питання?
 
 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту