АКЦІЯ «Вигравайте телефон General Mobile 8 від порталу «ДИТЯЧИЙ СВІТ»

Запрошуємо взяти участь в Акції «Вигравайте телефон General Mobile 8 від порталу «ДИТЯЧИЙ СВІТ» для дошкільнят та школярів у віці від 6 до 12 років. Акція проходить в період з «13» грудня 2019 по «25» грудня 2019.

Активуйте послугу «Дитячий світ», набравши ussd номер *693# або відправляйте SMS з цифрою «1» на номер 693.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію тексту і малюнка, створеного Вашою дитиною на тему «Новорічна історія», збирайте "голоси" і ставайте переможцем Акції.

Призи


Приз за 1 місце - Мобільний телефон General Mobile 8

Приз за 2 місце - Мобільний телефон General Mobile 8

Приз за 3 місце - Мобільний телефон General Mobile 8


Як голосувати


Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами та учасниками Акції, шляхом голосування. Переможцем стає автор кращої роботи, який набрав найбільшу кількість голосів. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати роботу, яка сподобалася, і натиснути кнопку "Віддати голос". У голосування можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники акції. Проголосувати можна необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Акції не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Голоси приймаються в період з «13» грудня 2019 по «25» грудня 2019.


Завдання конкурсу


Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, згадайте цікаву новорічну історію і напишіть на ньому текст супроводивши його малюнком на тему «Новорічна історія». Використовуючи будь-які допоміжні інструменти: олівці (в тому числі кольорові), фломастери, гелієві і кулькові ручки, фарби, воскові крейди, картон, кольоровий папір та інші. Роботи приймаються в період з «13» грудня 2019 по «23» грудня 2019. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого тексту і малюнка, і викладіть роботу, заповнивши дані анкети. Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів, і ви зможете поборотися за призові місця. Читайте докладніше в Правилах участі.


Детальні умови https://www.lifecell.ua/uk/rozvagy/muzyka_igry_video/kid_world/

 

Запитання та відповіді
 

 
 

Текст помилки

Коментар

Відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту